Nowa Sól

“Doskonała pizza!”
Ristopizza Junior — recenzja

Ristopizza Junior
Nr 2 wśród 15 Restauracje (Nowa Sól)

Wyjątkowo dobra pizza w stylu włoskim. Cienkie ciasto, pomidory, mozzarella. Szybko i sprawnie podana, dobrej jakości składniki. Czego chcieć więcej?

Dziękujemy, lifebysabs

Zrecenzowano 25 lipca 2019

Jako miłośnik pizzy i tester wielu pizzerii w całej Polsce pizzę z tej pizzeri ulokowałbym w drugiej dziesiątce. Ciasto ok, smaczne, cienkie. Niestety z podanej pizzy wylewał się na talerz sos w sporych iloścoach, spadały składniki. To wszystko nie trzymało się kupy. Do tego obsługa dla której tonic z lodem to coś nie osiągalnego. Rozumiem że w Nowej Soli to może być najlepsza pizza i pizzeria ale dla mnie jest średniakiem.
Na plus ceny

1  Dziękujemy, Rafał F
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019

Pizza, która jest dla mnie idealna :) aczkolwiek po kilku wizytach zauważam, że w dni kiedy jest mniejszy ruch lub poza godzinami szczytu obiadowego jest zdecydowanie bardziej dopieszczona :) tak czy siak, jest pyszna, a obsługa przemiła. Polecam

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Bogusława P
Zrecenzowano 17 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Prawdziwa wloska kuchnia. Fajna atmosfera, pyszne jedzenie, dobre menu, super obsluga. Polecam kazdemu.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, grzegorzk786
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce. Wyśmienite jedzenie. Doskonały makaron z owocami morza. Menu dla dzieci. Dobra kawa i desery.
Trafiłem tu przez przypadek, jadąc ze Szklarskiej Poręby do Szczecina, ale zjazd z S3 był tego wart!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Domik741

Ristopizza Junior — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowa Sól, Ziemia Lubuska

Kożuchów, Ziemia Lubuska
Nowa Sól, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Ristopizza Junior? Podziel się wrażeniami!