Piękny zamek

Zamek wart zobaczenia! Zlokalizowany na wzgórzu, odrestaurowany, można wyjść na mury i podziwiać... Przeczytaj więcej

295katarzynam
Piękny zamek!

Niesamowita, malownicza lokalizacja, pięna panorama. Zamek super zadbany, jest co zwiedzać. Jest to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2019
Barbara P

Zrecenzowano: 9 października 2018

Odrestaurowany zamek, który ma służyć rozrywce. Różnorodne zabawy dla młodszych dzieci, w większości w cenie biletu. Jest też miejsce do odpoczynku. Zaskakuje działająca na terenie zamkowej piekarni - piekarnia z lokalnym przysmakiem :) Zapach przekąsek roznosi się po okolicy. Poza piekarnią jest też kawiarnia. Winorośle zacieniają stoliki, nie ma obaw, że odpoczywając opalimy się za bardzo. Wokół zamku były też inne atrakcje - nie odwiedziliśmy ich, więc nic więcej nie jestem w stanie na ten temat powiedzieć.
Część obsługi zabytku mówi po angielsku i niemiecku, część tylko po węgiersku.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Małgorzata T
Zrecenzowano: 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wchodząc na górę myśleliśmy, że to zwykle ruiny na górze okazało się, że zamek oferuje sporo atrakcji, głównie dla najmłodszych ale i starsi spędza tutaj miło czas. Wszystkie udostępnione sale czy komnaty są wystylizowane, zawierają meble oraz figury postaci co nadaje fajnego klimatu. Widok z zamku się świetny. Na zamku można pojeździć konno, pokarmić zwierzaki: osiolki, kozy, króliki. Zjeść lokalne jedzenie, zapoznać się z historią zamku.
Koszt biletu 8-10 oraz 16-20 to 1500 10-16 2000 (wtedy odbywają się różnego rodzaju atrakcje).

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, dbk92
Zrecenzowano: 2 października 2017

Zamek na wzgórzu widoczny już z daleka. Odrestaurowany. Mnie wydał się trochę mało autentyczny. Nie czułam tam historii. Z góry ładny widok. Trochę mi przeszkadzała duża komercyjność tego miejsca. Większość atrakcji kierowana jest do młodszych dzieci i rodzinom z takimi dziećmi polecam. Dla nastolatków i dorosłych - to atrakcja taka sobie. U podnóża wzgórza fajna restauracja.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
1  Dziękujemy, monikasaa
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamek na wzgórzu, skąd rozpościera się wspaniały widok.
Wokół zamku mnóstwo atrakcji, głównie dla młodszych dzieci.
Pod zamkiem bardzo sympatyczna węgierska restauracja regionalną kuchnią.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, ma_gorzatat555
Zrecenzowano: 6 września 2016

zamczysko na wzgórzu, z którego widok jest wspaniały. ciekawie odrestaurowany zabytek wart zwiedzenia zwłaszcza z dziećmi, chociaż podejście może być ciężkie. Cena w sezonie około 2000 HUF

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
Dziękujemy, Artur B