“Czysta adrenalina :)”
Railay Beach Viewpoint — recenzja

Railay Beach Viewpoint
Nr 1 wśród 14 atrakcji (Railay Beach)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 19 czerwca 2017

Wspinaczka na punkt widokowy była niesamowita! Zdecydowanie podnosi poziom adrenaliny i momentami mrozi krew w żyłach, bo bywają momenty, gdy jest niezbyt bezpiecznie, ślisko, albo nie ma się jak złapać skały czy liny, ale widok na górze wynagradza wszelkie trudy. Poza tym ma się niesamowitą satysfakcję już po fakcie :)

2  Dziękujemy, Justycha
Filtrowanie

Zrecenzowano 8 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Wejście na punkt zajmuje około 15-20 minut i wymaga trochę wysiłku fizycznego, ale widok z góry nam to wynagrodzi. Polecam zabrać dobre obuwie, ponieważ droga na górę często jest śliska od opadów deszczu

Dziękujemy, Bartek U
Zrecenzowano 2 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Warto wejść i wcale nie jest cieżko .Proponuje pełne obuwie ( my wybraliśmy sie w klapkach na spacer po dżungli ) Dżungla , liany , przyroda , sport i widok. Super przygoda .

Dziękujemy, agamad
Zrecenzowano 21 listopada 2016

Vie point położony jest przy ścieżce prowadzącej na plażę Phra Nang. Radzę się przygotować do wejścia na punkt widokowy oraz wybranie odpowiedniej pogody. Nie polecam po deszczu ani w jego trakcie. Wejście to nic innego jak wspinanie się bezpośrednio po skałach na szczyt wzniesienia. Do pomocy mamy stromą ścianę skalną i jej półki oraz rozwieszoną linę. Nie należy ubierać się w czyste i ładne ubrania, bo po wizycie nie będą one ani ładne ani czyste. Mimo, iż z dołu samo wejście wyda się niemożliwe, jest to do wykonania. Widok odwdzięcza się za trud.

Dziękujemy, Piotr K
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 12 listopada 2016

Suoer widok na całe Railay Beach.Warte odwiedzenia, zwłaszcza zachód słońca.Spokojne miejsce na relax.

Dziękujemy, Dawid K

Railay Beach Viewpoint — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Railay Beach Viewpoint? Podziel się wrażeniami!