“Najlepsza pizza w mieście”
Pizzeria Venezia — recenzja

Pizzeria Venezia
Nr 1 wśród 9 Restauracje (Radomsko)
Opis: Włoska restauracja. Oryginalna pizza na cienkim cieście. W naszym menu znajdziecie najlepsze makarony, owoce morza oraz soczyste steki. Wszystkie dania przygotowujemy na bazie oryginalnych składników importowanych z Włoch. Dania naszej kuchni są na najwyższym poziomie, ponieważ przygotowujemy je z ogromną starannością oraz skrupulatnością. Przygotowujemy również dania specjalne, na wcześniejsze zamówienie.
Zrecenzowano 2 września 2019

Pizza wspaniała. Na prawdziwym włoskim spodzie, świeże składniki, przemiła obsługa. Lokal klimatyczny, ale właściciele mogliby pomyśleć o powiększeniu lokalu, bo w weekend jest strasznie ciasno. Polecam gorąco.

Dziękujemy, nefretete000

Zrecenzowano 5 lipca 2019

Restauracja z kuchnią włoską z nieodłączną pizzą i makaronami w ofercie. Wystrój wnętrza jest trochę budżetowy i nie ma aż tak włoskiego klimatu , ale można tu spotkać się ze znajomymi i milo spędzić czas. Potrawy może nie zachwycają smakiem, ale wszystko jest bardzo porządnie przyrządzone, suto podane na talerzu i składniki dań dość kosztowne, a to wszystko w bardzo przystępnej cenie. W Radomsku lokal trzyma wysoki poziom od dłuższego czasu i raczej nie można się tu zawieść. Polecam

Dziękujemy, stefan_frey
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc przejazdem wstąpiliśmy do owej restauracji. Gdyby nie opinie na 100% byśmy tam nie weszli. Z zewnętrza odpychająca elewacja. Ale ciekawość jest mocniejsza - i muszę przyznać zasłużyli Państwo na to miejsce czyli pierwsze. Pyszna pizza, szybko podana. Super oliwy w kilku smakach. Super. Poza częścią zewnętrzna restauracji - Panie kelnerki choć miłe zapomniały o zamówionej sałatce dla żony... taki drobiazg.

Dziękujemy, 394pawelp
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019

Jechaliśmy z Częstochowy do Warszawy. Na trasie okazało się, że jest niewiele miejsc z jedzeniem. Postanowiliśmy więc zjechać do Radomska, gdzie trafiliśmy na tę pizzerię. Naprawdę miłe zaskoczenie. Pizza przepyszna. Polecam!!!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Nikkittaa
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera,uprzejmy personel,pomimo dużego ruchu krótki czas oczekiwania. Jedzenie smaczne,porcje bardzo duże. Przydała by się lepsza klimatyzacja.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, majorek52

Pizzeria Venezia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gidle, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Venezia? Podziel się wrażeniami!