“lunch”
Polisz KEBAB — recenzja

Polisz KEBAB
Nr 4 wśród 9 Restauracje (Radomsko)
Zrecenzowano 5 września 2019

Testowanie lokali, zobaczyłem wstąpiłem, zjadłem porcję na talerzu z frytkami i surówką i nie wrócę, za 25 zł - mając pod nosem restaurację Portofine i możliwość zjedzenia dania dnia bodajże za 22 - się zwyczajnie na opłaca. Mięso przesolone, frytki utopione (polane w całości sosami). Jedyny plus jaki znajduję w jedzeniu to surówki, świeże i smaczne. Lokal sam w sobie ok, czysto, nowocześnie, jednak agresywna klima i baaaardzo głośna muzyka odrobinę może zniechęcać. Plusem jest jest możliwości przeniesienia się na dwór. Generalnie - fajny pomysł na lokal, jednak dla mnie czegoś brakuje abym tam chciał wrócić.

Dziękujemy, 650mariuszs

Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, najlepszy żurek jaki jadłem. Kebab w bułce też bardzo smaczny, w środku czysto, schludnie i nowocześnie

1  Dziękujemy, micha_k670
Zrecenzowano 17 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

W podróży służbowej do Warszawy stanąłem na tego pysznego Kebaba i powiem szczerze ,że jest on jednym z lepszych które miałem przyjemność zjeść!
Dużym atutem jest jakość mięsa!
Jest bardzo dobre i odbiega smakiem od innych kebabów.
Bardzo ładne i czyste wnętrze.
Napewno jeszcze tu wrócę.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, speedtrade
Zrecenzowano 16 stycznia 2019

fajne miejsce , wszystko nowe , czyściutkie , super jedzonko , świeże , bardzo miła obsługa , serdecznie polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Wander797119
Zrecenzowano 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo eleganckie miejsce, można zjeść pyszne ciasto i kebaba zrobionego ze świeżego mieska. Pysznie

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, agnber

Polisz KEBAB — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radomsko, Łódzkie
Radomsko, Łódzkie

Gidle, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Polisz KEBAB? Podziel się wrażeniami!