“SUPER...GORĄCO POLECAM”
Restauracja Las — recenzja

Restauracja Las
Nr 3 wśród 9 Restauracje (Radomsko)

Wspaniała Restauracja przez duże "R",kucharz jest młodym,bardzo doświadczonym człowiekiem.Kolacja we dwoje...niezapomniane wrażenia,intymny nastrój i cudowne potrawy.Korzystaliśmy również po śmierci Taty,taka niby konsolacja,potrawy pyszne, podane cichutko i dyskretnie,szanując nasz nastrój.Dziękujemy,że istnieje tak cudowny lokal w naszym mieście.Jesteście wspaniali i polecam Was komu się tylko da. Nawet zaprosiłam Panią Gessler,gdyby była przejazdem..u Was nie musi robić kuchennych rewolucji...raczej przeżyje kuchenne REWELACJE

Dziękujemy, ROCHOWSCY

Bardzo fajne miejsce. Przemiła obsługa, bardzo pomocna i po prostu uprzejma kadra. Super kącik dla dzieci, w wydzielonej części sali, z 2 stolikami dla rodziców, którzy chcą mieć dziecko na oku, tak więc goście z dziećmi i Ci bez nie przeszkadzają sobie, co jest dużym plusem.

Dziękujemy, myszakm
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przypadkowo na niedzielny obiad. Super. Ciekawy lokal, zreszta pełen gości, przemiła obsługa. Jedziecie było doskonale i przepięknie podane. Skupiłam się na kaczkę i „ niebo...”. Gorąco polecam. Ja tu wrócę napewno. Specjalnie przyjade

Dziękujemy, AgaMXYZ
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja na bardzo wysokim poziomie, gdzie chętnie się wraca próbować kolejne pyszne dania, a także by fajnie spędzić czas, panuje tu świetny klimat. Polecam!!

Dziękujemy, BartoszD378
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Zatrzymaliśmy się przypadkowo i był to strzał w 10! Ciekawe, smaczne dania, zdrowe opcje w karcie. Wystrój bardzo w moim stylu. Polecam!

Dziękujemy, Mellka J

Restauracja Las — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gidle, Łódzkie

Radomsko, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Las? Podziel się wrażeniami!