“Rewelacja”
Restauracja Las — recenzja

Restauracja Las
Nr 3 wśród 9 Restauracje (Radomsko)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przypadkowo na niedzielny obiad. Super. Ciekawy lokal, zreszta pełen gości, przemiła obsługa. Jedziecie było doskonale i przepięknie podane. Skupiłam się na kaczkę i „ niebo...”. Gorąco polecam. Ja tu wrócę napewno. Specjalnie przyjade

Dziękujemy, AgaMXYZ

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja na bardzo wysokim poziomie, gdzie chętnie się wraca próbować kolejne pyszne dania, a także by fajnie spędzić czas, panuje tu świetny klimat. Polecam!!

Dziękujemy, BartoszD378
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Zatrzymaliśmy się przypadkowo i był to strzał w 10! Ciekawe, smaczne dania, zdrowe opcje w karcie. Wystrój bardzo w moim stylu. Polecam!

Dziękujemy, Mellka J
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przypadkiem po drodze z wczasów. Tak pysznych dań nie jedliśmy już dawno. Nowocześnie, pysznie, z nowinkami a jednocześnie nie tucząco i lekko a do syta. Polecam łososia w warzywach(hit), sałatkę z kaczką. mega pozytyw.

Dziękujemy, zefirek0509
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restaurację pokazał nam znajomy. Uważam ją za jedną z ciekawszych, które odwiedziłem w ostatnim roku. Już sam wystrój sprawia, że czujemy się tu dobrze. W menu wiele pozycji i każdy znajdze coś dla siebie. Dania bardzo pyszne i pięknie podane. Obsługa bardzo miła i pomocna. Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, redio91

Restauracja Las — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gidle, Łódzkie

Radomsko, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Las? Podziel się wrażeniami!