“SZYBKO I SMACZNIE”
Port Radomsko — recenzja

Port Radomsko
Nr 5 wśród 9 Restauracje (Radomsko)

Zawsze kiedy tam jedziemy to wiemy,że się nie zawiedziemy..."micha" pełna pyszności i rzadko kiedy udaje się zjeść do końca,wiadomo głównymi klientami są kierowcy,ale to nie przeszkadza karmić wszystkich jednakowo...POLECAM

Dziękujemy, ROCHOWSCY

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Mój żurek był za słony i drogi oraz był obiecany mi chleb lecz gdy spojrzałam do koszyka na chleb go nie było i było pół jajka.

1  Dziękujemy, 126ididhche8
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Pyszna domowa kuchnia, dobre zestawy obiadowe. bardzo duże porcje i ceny adekwatne/stosunkowo niskie do jakości i ilości!
Polecam naleśniki ogromne porcje!
Dobre położenie blisko trasy, duży parking.
Obok stacja z Pb w bardzo atrakcyjnych cenach. Różnica nawet ponad 50gr, na stacji również toalety lepsze niż w sąsiednim Porcie Radomsko.

Dziękujemy, MarekPodh
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Spory wybór fajne menu. Bardzo duże porcje za nieduże pieniądze. Bardzo smaczne posiłki. Duży parking. Dobry dojazd z dk1.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Marek Z
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jak tylko będziemy mieli okazję tu zajechac zrobimy to na pewno! Porcje są ogromne!! A cena adekwatnie do tych porcji śmiesznie mała. Najlepiej wziąć jedno danie na 2 osoby, jedna nie pochłonie całości :) lub mieć przy sobie pojemnik na wynos. Dania ok, domowe. Smak bez zastrzeżeń. Naleśniki de luxe - miazga!!! Fantastyczne :D Jak ktoś mówi że ceny są wysokie to chyba nie je często na mieście ;) za mega naleśniki na półmisku z bitą śmietaną i owocami 13,50zl :D Polecam!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, KamilaJ113

Port Radomsko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gidle, Łódzkie
Radomsko, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Port Radomsko? Podziel się wrażeniami!