Prijevor

Bardzo przyjemna plaża

Zrecenzowano: 18 września 2018
zuzannam435

Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Plaża szeroka długa z dużą ilością leżaków bardzo rozrywkowa z muzyką z restauracjami. Trochę daleko na piechotę od budvy ale kursują busiki więc warto zobaczyć chociaż raz.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, zaneta k
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Bardzo ladna i czysta plaża, choć mocno zatłoczona. Dla tych szukających trochę więcej przestrzeni, polecam plażę Madeira - tuż obok :) Zdecydowanie jedna z najlepszych plaż na jakiej byliśmy będąc w Czarnogórze. Cena za 2 leżaki i parasol 10 euro.

Dziękujemy, aduska90
Zrecenzowano: 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

We wrześniu nie było tłumów. Na plaży dostępne są beach bary oferujące napoje oraz 3 lub 4 restauracje z czego my byliśmy w dwóch i możemy je polecić (Posejdon i KIKI).
Plaża po lewej stronie jest kamienista a im dalej na prawo jest więcej piasku. Woda jak i plaża są czyste.
Jeśli chodzi o parkowanie to przed wejściem na plażę jest mnóstwo miejsca do parkowania między drzewami, 'trochę na dziko', ale za to bezpłatnie.
Przeciętnie za parasol + 2 leżaki płaciliśmy 10 euro/ dzień, ale jest też sporo miejsca jeśli ktoś nie chce korzystać z leżaków. Niektóre "wypożyczalnie leżaków" puszczają nie za głośną muzykę inne oferują np. darmowe Wi-Fi.
Na plaży jest też wypożyczalnia sprzętu wodnego: rowery wodne, skutery wodne, kajaki, łódki itd.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, zuzannam435
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W mojej opinii najlepsza plaża w okolicy Budvy. Z centrum można dojechać autobusem lub Taxi a dużo spokojnie niż w samym mieście.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, KubaKrakow89
Zrecenzowano: 24 września 2017

Byliśmy tu we wrzesniu,całkiem przyjemnie i bez tłumów.Morze ciepłe,plaża czysta,tanio to tu nie jest ale wolę przyjechac np. tu,niż nad nasze morze.No i te widoki ! Naprawdę warto.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, widok2015