Mesovounia

“Prawdziwa kulinarna gwiazda Michelin dla "Sinantisis" na Kefalonii.”

Traditional Cafe "Sinantisis"
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Mesovounia)

Miejsce to odwiedziliśmy całkowicie przypadkowo, a stało się ono dla nas wyjątkowe. Za sprawą właścicielki Traditional Cafe "Sinantisis" - Viki i wyczarowywanych przez nią wspaniałych potraw kulinarnych oraz jej męża miejsce to zasługuje na najwyższe uznanie i gratulacje.
Obiekt w którym znajduje się Cafe powstał w 1924 roku i od tego czasu znajduje się tam lokalna restauracja.
Budynek utrzymany jest w charakterystycznych barwach i klimacie, co podnosi charakter i wartość tego miejsca.
Właściciele tej restauracji przygotowują tradycyjne potrawy z najlepszych miejscowych produktów. Menu lokalu każdego dnia jest inne i obejmuje tydzień zmian i jedynie żal, że nie udało się być tu dłużej i skosztować wszystkich tych wspaniałości. Bardzo mocną stroną Cafe są własnego wypieku ciasta i przygotowywane desery oraz tradycyjnie przygotowywana kawa.
Udało się nam skosztować kilku potraw i kilku ciast oraz deserów i tradycyjnej kawy, które zapadły nam w pamięci.
Na wyspie Kefalonia byliśmy w wielu różnych restauracjach, skosztowaliśmy wiele różnych potraw i deserów, jednak zdecydowanie najlepsze potrawy i desery mieliśmy przyjemność degustować w "Sinantisis".
Każdemu polecamy odwiedzenie tego miejsca i wierzymy, że wizyta u Viki będzie prawdziwą kulinarną ucztą.
Dodać należy, że właściciele lokalu są przemiłymi i otwartymi ludźmi. Kontakt z nimi to ogromna przyjemność rozmowy. Są to ludzie z pasją do gotowania. Tworzą oni wspaniałe i klimatyczne miejsce, gdzie poczuć się można jak u siebie i jak u przyjaciół. Właściciele posiadają ogromny dar tworzenia przyjaznej atmosfery, gdzie czas nie ma znaczenia.
Odwiedzimy to miejsce podczas kolejnej podróży na Kefalonię.

1  Dziękujemy, Takir1234
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ioanna K, `, Traditional Cafe "Sinantisis"Odpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Thank you very much for your good review!!

Zrecenzowano 9 lipca 2019

Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ioanna K, ., Traditional Cafe "Sinantisis"Odpowiedź udzielona 26 lipca 2019

Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Termin wizyty: październik 2018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ioanna K, ., Traditional Cafe "Sinantisis"Odpowiedź udzielona 3 czerwca 2019

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ioanna K, ., Traditional Cafe "Sinantisis"Odpowiedź udzielona 7 września 2019

Byłeś(-aś) w Traditional Cafe "Sinantisis"? Podziel się wrażeniami!