Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel dość ładny ale.... Personel mówi tylko po włosku. Jedzenie lipa totalna. Makaron, makaron i makaron. Owoców i ciasta generalnie brak. Monotonia i sknerstwo właściciela. Traktowanie nierówne słowian.Nie polecam.

2  Dziękujemy, Ketiw55555
Zrecenzowano: 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pokoje do remontu, obsługa hotelowa nie mówi po angielsku, zabawne w całym hotel nie ma oni jednego żelazka. W pokoju jest lodówka niestety nie działa, 3 dni czekamy na "technician to repare the fridge"

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, MalKucharska
Zrecenzowano: 19 września 2017

Plusy: Super położenie hotelu z widokiem na morze. Duże pokoje. Duża łazienka. Sprawna klimatyzacja. Bezpłatny sejf. Dobra kuchnia. Przyjazna obsługa. Bezpłatny bus kursujący na plażę. Bezpłatne leżaki i parasole na plaży. Klimatyczne miasteczko Belvedere Marittimo. Stacja kolejowa w miasteczku. Sklepy i infrastruktura w okolicy. Gelaterie - zarówno Cipolla w miasteczku na górze jak i w pobliżu punktu widokowego na plaży (nazwy nie pamiętam ale smak gorzkiej czekolady czuje do dzisiaj:). Wrzesień jest idealny do spokojnego wypoczynku we włoskim klimacie.
Minusy: Słaby basen tzn. mały, dość zimna woda, brak brodzika dla dzieci. Utrudniona komunikacja w języku angielskim.
Podsumowując: Polecam osobom chcącym spokojnie wypocząć, pozwiedzać lub poplażować. Odradzam imprezowiczom i fanom ultra all inclusive ;)

Wskazówka dotycząca pokoi: Na piętrze piękny widok na morze i góry, na parterze bezpośredni dostęp do ogrodu sąsiadującego z basenem.
Termin pobytu: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, alosza
Zrecenzowano: 18 września 2017

Hotel pięknie położony - na wzgórzu, z którego rozciąga się przepiękny widok na Morze Tyrreńskie i cudowne zachody słońca. Hotel otacza zadbany ogród. Z tyłu i znad basenu widok na góry. Z naszego balkonu mieliśmy widok na morze, góry i ogród. W okolicy supermarket, piekarnia, warzywniaki, sklepiki z biletami, pocztówkami itp. Odległość do plaży hotelowej ok 900 m. My chodziliśmy zwykle piechotą, ale kursował również hotelowy busik, który zawoził i przywoził gości. Na plaży leżaki i parasole bezpłatne oraz bar.
Obsługa w hotelu bardzo dobra, życzliwa i pomocna. Po angielsku mówił w zasadzie tylko jeden kelner, ale nie było problemu z porozumieniem się. Pokoje przestronne i czyste - codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki, z bezpłatnym sejfem. Na balkonie suszarka na bieliznę. Klimatyzacja niestety centralnie sterowana - brak możliwości samodzielnego sterowania.
Posiłki. W opcji "soft all inclusive", którą mieliśmy były śniadania (poprawne - chleb, wędlina, ser, warzywa, płatki, jogurty, owoce, rogaliki itp.), obiady i kolacje "zamawiane" (dzień wcześniej wybierało się spośród kilku propozycji posiłków. Zawsze były 2 dania i 3, 4 propozycje na każde z nich). Posiłki włoskie - na pierwsze danie makaron w przeróżnych postaciach lub risotto, a na drugie dania ryby, mięsa, owoce morza. Zawsze była też sałata, pomidory, ogórki, cebula oraz deser - owoc lub coś słodkiego. Do posiłków napoje alkoholowe w postaci białego i czerwonego wina stołowego oraz bezalkoholowe - woda, napoje gazowane, soki, kawa (z automatu, niezbyt dobra... ;)), herbata, kakao. Do obiadu i kolacji zawsze była też przystawka "niespodzianka" ;)
Posiłki serwowane przez kelnerów. Napoje, sałatki, desery braliśmy sobie sami.
Jeśli chodzi o jakość i ilość posiłków, to nam smakowało. Było smacznie i świeżo. Byliśmy z półtorarocznym synkiem, który bynajmniej nie jest niejadkiem ( ;) ) i dzieląc się z nim posiłkami byliśmy najedzeni, a czasem nawet przejedzeni :) Nie jest to typowy all inclusive, gdzie wybieramy z dziesiątek potraw, ale nam taka forma bardzo odpowiadała.
Atrakcje. Tu raczej słabo. Z rozmów z mieszkańcami Belvedere dowiedzieliśmy się, że u nich od 1 września jest już po sezonie i tak było w hotelu. Nie było animacji, woda w basenie była chłodna, a jacuzzi chyba ani raz nie włączone. Nam to odpowiadało, bo byliśmy z małym synem, ale jeśli ktoś nastawia się na imprezy w hotelu, to nie wrzesień.
Plaża. Pierwsze dni pobytu przywitały nas ulewą i sztormem, więc wydawała się niewielka i nie za czysta, jednak gdy morze się uspokoiło, a plaża została posprzątana była naprawdę ok. - kamyki przy morzu, w głębi drobny żwirek. Ponieważ nie było zbyt wielu osób nie było problemu z leżakami czy parasolami. Prysznice z ciepłą wodą.
Samo miasteczko Belvedere Marittimo zdecydowanie nas urzekło. Podzielone niejako na 2 części - nadmorską z barami, sklepami, lodziarniami i nadmorskim deptakiem oraz starym miastem z ruinami zamku na górze. Zdecydowanie warto odwiedzić tą starą zabytkową część, bo jest przepiękna. Wąskie uliczki, urocze knajpki, sklepiki, warte odwiedzenia kościoły i ruiny zamku. Do "zdobycia" piechotą lub autobusem. Jest naprawdę stromo i można złapać zadyszkę, ale widoki wynagrodzą trud drogi.
W części nadmorskiej polecam bar przy deptaku (niestety nie pamiętam nazwy, ale jest charakterystyczny, bo biały :)), gdzie pracuje Polka - Agnieszka, oraz jej córka, również mówiąca po Polsku. Dziewczyny bardzo życzliwe i pomocne. W miejscowości stacja kolejowa, z której b. często odjeżdżają pociągi. Warto z nich korzystać i odwiedzić okoliczne miejscowości.
Ogólnie - bardzo polecam osobom, które chcą się nacieszyć pięknem Włoch, otwartością i życzliwością ludzi oraz morzem i słońcem.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, asiaim2407
Zrecenzowano: 26 października 2016

hotel średni, jeden z gorszych, all inclusive o dupę rozbić to żadne all inclusive, okolica nawet spoko, ciągle są wesela (kończą się o 22, ale są) i w te dni nie baseny są wyłączone z użytku, jedzenie na 3, wybraliśmy ten hotel ze względu na opinie pani z biura, która twierdziła, że jedzenie na wypasie... Pani chyba w Turcji nie była. Ten hotel a tańszy hotel w Turcji 1 do 150

Wskazówka dotycząca pokoi: bez szału, lepiej dopłacić i lecieć indziej
Termin pobytu: październik 2016
5  Dziękujemy, gosiakomisarz