Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Agoda.com95 USD
Tripadvisor95 USD
Zrecenzowano: 7 września 2017

Termin pobytu: wrzesień 2017
Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Termin pobytu: luty 2021
Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: storioneghirano, Responsabile reception, Hotel Dall'OngaroOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Termin pobytu: kwiecień 2019