“Mam nadzieję wrócić”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Sea View Hotel and Apartments
Miejsce nr 4 wśród 11 hoteli w Kato Daratso
Zrecenzowano 10 maja 2017

Jestem bardzo zadowolony. Dla mnie bardzo dobre położenie. Trochę na uboczu, więc cicho. Blisko do Chanii i blisko do Kato Daratso i malowniczych cypelków i plaż. Czysto i schudnie. Pokoje sprzątane codziennie. Przystępne ceny, zarówno noclegów, jak i posiłków i napojów w barze. Bardzo różnorodne śniadanie. Dla każdego, coś dobrego oraz sok ze świeżo wyciskanych pomarańczy. Bardzo pomocny personel. Hotel ma całkiem atrakcyjne oferty wypożyczania rowerów i aut. Dobre miejsce dla osób aktywnych fizycznie, trenujących. Blisko góry, blisko basen 50m. Pobiegać też jest gdzie. Serdecznie polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Mieszkałem na parterze. Blisko basenu. Na parterze wszystkie pokoje z widokiem na chaszcze i morze.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: maju 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Mateusz D

Zrecenzowano 20 września 2015 z urządzeń przenośnych

Fajny hotelki bardzo blisko plaży, ok 20-30 min spacerkiem do centrum , basen czysty, bardzo dobre śniadania , pokoje sprzatane codzienne, czysto i ładnie. Bardzo miła obsługa. Polecam na wszelkiego rodzaju wyjazdy. Pokoje wyposażone w lodówki małe aneksy kuchennu oraz klimatyzację i oczywiście łazienkę.

Data pobytu: wrześniu 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Anna Z
Zrecenzowano 7 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel polecili nam znajomi jako czyste i przyjazne miejsce i to potwierdzam. Piękne pokoje bardzo czyściutko co dwa dni zmiana pościeli personel przyjazny polecam śniadania. Co najważniejsze ciche miejsce bez dużej ilości turystów w koło i na plaży

Data pobytu: lipcu 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, darek j
Zrecenzowano 27 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

Wracamy tu 3 raz. W tym roku hotel po gruntownym remoncie. Prosto ale elegancko. Blisko plaży do Chani 15 minut piechotą. Widok z okna zapiera dech w piersiach.miejsce wypadowe do zwiedzania wyspy super. Blisko lotniska. Dwoma autobusami 45 minut za 3.5 euro od osoby i jestes na miejscu. Polecam i napewno tu wrócę.

Data pobytu: czerwcu 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Wiesiek1968
Zrecenzowano 4 lipca 2014

Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel - jest nowy, czysty, dobrze skomunikowany.
Mieliśmy pokój na parterze (niestety przy recepcji, było dość głośno). Pokój był wyposażony w aneks kuchenny - dla nas idealnie. Łazienka była chyba świeżo po remoncie - zupełnie jak z dużo droższego hotelu. Piękny widok na morze.

• Data pobytu: czerwcu 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Robert S
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Kato Daratso — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 1,6 km
Domes Noruz Chania
Nr 1 z 11 w lokalizacji Kato Daratso
Liczba recenzji: 266
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Sea View Hotel and Apartments? Podziel się wrażeniami!

Sea View Hotel and Apartments — dodatkowe informacje

Adres: Germaniko Pouli Apteron Street | Germaniko Pouli, Kato Daratso, Kreta 731 00, Grecja
Numer telefonu:
Lokalizacja: Grecja > Kreta > Prefektura Chania > Kato Daratso
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Wnęka kuchenna Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Basen Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 4 wśród 11 hoteli w Kato Daratso
Zakres cen: 179 zł–403 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:2-gwiazdkowy — Sea View Hotel and Apartments 2*
Liczba pokoi: 25
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Sea View Hotel and Apartments. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?