Seget Vranjica

“Obiad”
Agroturizam Anin Dvor — recenzja

Agroturizam Anin Dvor
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne regionalne jedzenie, polecam wcześniejszą rezerwację stolika oraz posiłku, na niektóre dania czekamy ok 2h, bardzo miła obsługa, duży wybór regionalnych trunków. Polecam

1  Dziękujemy, lucasdziuba

Zrecenzowano 5 lipca 2019

Very good octopus 10/10. (Bardzo smaczna ośmiornicą z peki, polecam się tam wybrać, lokalna chorwacka peka)

Accept only cash (kuna or euro) -card not accepted.

Dziękujemy, DawidPartyka
Zrecenzowano 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

W sierpniu odwiedziliśmy Anin Dwor, na początku owej przygody zostaliśmy przywitani i oprowadzeni przez gospodarza po ichnych włościach, po czym nasza piesza wędrówka zatrzymała się na dłuższą chwilę w spiżarni, gdzie miało miejsce kosztowanie różnych nalewek własnego wyrobu a to z mandarynek, z rozmarynem, orzechówka oraz wiele wiele innych.
Po skosztowaniu udaliśmy się do pomieszczenia gdzie pieczona jest między innymi PEKA, którą po krótkiej chwili gospodyni podała do stołu, strawa ta była przepyszna gorąco polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Arkadiusz M
Zrecenzowano 7 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam. To sielskie miejsce gdzie gospodarze przygotują dla was pyszną kolację i opowiedzą o sobie i Chorwacji. Najlepiej wcześniej zarezerwować stolik, podać ilość osób i wybrać menu (gospodarze przesyłają mailem) a później rozkoszować się smakiem i widokiem na morze. Mięsa rewelacja, pyszne ryby i owoce morza, lokalne wina, piwa, nalewki gospodarza, deser i przystawki wszystko w cenie menu. Spokój i cisza a w tle tradycyjna muzyka. Koniecznie zadzwońcie i się umówcie. Prawdziwa Chorwacja na talerzu.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, dominikasowa
Zrecenzowano 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na rodzinnej kolacji. Polecam zarezerwować wcześniej stolik i zamówić jedzenie. Peka jest przygotowywana przez Ok 2,5h. Jeśli chcesz się poczuć jakbyś odwiedził rodzine w Chorwacji a nie restaurację odwiedź Anin Dvor. Wszystko było niesamowite,miejsce, ludzie, jedzenie, okolica. Właściciele spędzili z nami cały wieczór rozmawiając i opowiadając o historii Chorwacji. Czuliśmy się wyjątkowo!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Jurekkufel

Agroturizam Anin Dvor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Trogir, Split-Dalmatia County
Trogir, Split-Dalmatia County

Donji Seget, Split-Dalmatia County
Seget Vranjica, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Agroturizam Anin Dvor? Podziel się wrażeniami!