“Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.”
Restauracja Szafoniera — recenzja

Restauracja Szafoniera
Nr 9 wśród 10 Restauracje (Puszczykowo)
Opis: Restauracja Szafoniera to nowe miejsce na mapie Puszczykowa. Lokal urządzony jest w stylu loftowym. Kuchnia łączy smaki włoskie jak i polskie. Można tu nie tylko zjeść doskonałą pizzę i makarony, ale również przepyszną kaczkę. Każdy kto zawita w nasze progi może skosztować domowych ciast jak i przepysznych lemoniad i drinków.

Byłem tam z rodziną 6 razy, pięć razy było wyśmienite jedzenie (raz czekałem na nie godzinę, ale kelnerka była miła - jakoś przeżyłem), w niedzielę po 1:10 minutach oczekiwania usłyszałem od właścicielki restauracji, że moje potrawy niedługo trafią do pieca i ... u konkurencji również trzeba tak długo czekać :(. Wcześniej jakkolwiek ironicznie to brzmi, po 55 minutach właścicielka we własnej osobie przyniosła nam "czekadełko" :) Herbata po 30 minutach, zimne napoje po 35 - nie wymaga komentarza. Zapłaciłem za napoje i wyszedłem na pocieszenie Państwo siedzący obok poinformowali nas, że oni byli przed nami :) Polecam wyłącznie dla ludzi o bardzo mocnych nerwach :) - szkoda dobrych kucharzy. Nie oceniam jedzenia - nie doczekałem się.

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

wyśmienita zupa krem z pomidorów, szczególnie polecam polędwiczki w sosie kurkowym a wszystko w rozsądnych cenach <30 zł. bardzo gustowny wystrój czyste łazienki troch wprawy brakuje obsłudze w podejściu do klienta ale jeśli to poprawią to restauracja będzie na 6. Na razie mocna 5.

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Piszę recenzję, bo nie rozumiem tych negatywnych recenzji... Moje wrażenie jest pozytywne. Bardzo miła obsługa kelnera, nie ma się czego przyczepić, chłopak się starał bardzo.. Czekadełko - bułeczka z oliwą - fajnie! Ale może na wyrost, dawajcie mniej oliwy, co się potem z nią dzieje? Oliwa dobra, ale nie trzeba dawać jej tyle!! Trochę się kłóci jedno z drugim - tania (aczkolwiek w porządku) bułeczka jak z pieca z Lidla, plus spora ilość dobrej oliwy w naczyniu podawana każdemu. Żartując, następnym razem wezmę naczynko, zleje oliwę, i kilka obiadów usmażę ;) Ale na serio, ludzie maczają tą swoją bułeczkę w tej oliwie... większość zostanie, chyba, że ktoś wypija oliwę... Drugie danie pięknie podane. Mięsa dużo!!! (osobiście bym wolał mniej, ale rozumiem, że przeciętny gość może docenić sporą porcję)... Generalnie, pięknie podane, ale wrażenie końcowe nie do końca takie jak powinny być (głównie: "O jezu, ale się objadłem..." raczej niż "kulinarna uczta"). Trochę żołądek buzował, ale zdążyłem do domu.. ;)

Dziękujemy, Piotr W
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

obsługa jeszcze trochę pozostawia do życzenia (4) ale jedzenie naprawdę z najwyższej półki i za stosunkowo niewielkie pieniądze. Zdecydowanie polecam.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restaurację w sierpniową niedzielę, gości mnóstwo. Może dlatego zamiast zupy z kurkami dostaliśmy zupełnie inną. W ramach przeprosin dostaliśmy jeszcze jedną, tę, którą zamawialismy pierwotnie. Jeśli to zupą można nazwać. Podejrzewam, że stała jakieś 20 min. zanim została podana, bo grzanki kompletnie rozmokły i z zupy zrobiła się niejadalna, szara breja. Napoje dotarły na nasz stół dopiero na koniec posiłku, jak już zbieraliśmy się do wyjścia. Ten chaos mogłabym wybaczyć, gdyby jedzenie było warte czekania. Makaron carbonara rozgotowany, na dodatek kompletnie pozbawiony smaku. De vollaile znośny.
Z przykrością stwierdzam, że nie wybiorę się do Szafoniery ponownie. I dodam, że jeśli nazwa restauracji miała pochodzić od mebla, to prawidłowo powinna brzmieć "Szyfoniera".

Dziękujemy, gilbercia

Restauracja Szafoniera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Puszczykowo, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Szafoniera? Podziel się wrażeniami!