“Polecam”

Balu Bar Restaurant & Cafe
Nr 4 wśród 10 Restauracje (Puszczykowo)
Zrecenzowano 10 września 2019

Świetne jedzenie. Doskonale przyprawione i świeże. Miła obsługa. Rozpiętość cen duża. Na każdą kieszeń znajdzie się coś pysznego. Bardzo polecam.

Dziękujemy, nuria v

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetnie przyprawione i świeże dania .
Zarówno Mięsne jak i owoce morza .
Polecam
Nigdy mnie nie zawiedli ;) a właściciel zawsze przy kuchni.

Warto się wybrać

2  Dziękujemy, 703mareko
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

smaczne dania które mogą zostać dostosowane do potrzeb klienta. dania sezonowe, kuchnia włoska, polska oraz indyjska. bardzo miła obsługa.

2  Dziękujemy, yooasiunias
Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Jedzenie całkiem niezłe. Ceny wg mnie troszkę za wysokie, no chyba że lokal nastawił się na grubsze portfele. Wystrój ładny.

Dziękujemy, MariuszStef
Zrecenzowano 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wypróbowane kilka dań. Świetnie miejsce na spotkanie ze znajomymi, na plus godziny otwarcia do 22 oraz możliwość kupienia alkoholu. Przepyszna pizza z grubym chrupiącym spodem, na ten moment najlepsza w okolicy. Obłędny łosoś z chrupiąca skórką, do tego przepyszny sos mango i szparagi. Danie na medal. Koniecznie trzeba spróbować krewetki w sosie curry. Na pewno jeszcze spróbujemy dorsza w sosie homarowym. Wszystko pachnące, świeże i na dobrym poziomie. Brakowało tego na samym rynku. Dania bardzo szybko podawane,nie można nic zarzucić. Czekamy na bogatsza kartę dań indyjskich oraz letni ogródek;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Awokado87

Balu Bar Restaurant & Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Puszczykowo, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Balu Bar Restaurant & Cafe? Podziel się wrażeniami!