“Niedziely obiad”
Restauracja Lokomotywa — recenzja

Restauracja Lokomotywa
Nr 2 wśród 10 Restauracje (Puszczykowo)
Opis: Restauracja Lokomotywa mieści się w zabytkowym budynku dworca klejowego w Puszczykowie. Wizyta u nas to wycieczka przez rozmaite kulinarne zakątki Europy i Świata. W podróż tą zapraszamy także wegetarian, wegan i alergików. Gotujemy dla Was zawsze na bieżąco, z odpowiednich produktów.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokomotywa zapewnia wyborne jedzenie w wyjątkowej atmosferze. Miła obsługa dba o konfort gości. Dania podane wykwintnie zachwycają smakiem. Polecam każdemu.

Dziękujemy, Mirosława T

Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja polecana w szczególności z uwagi na jej lokalizację jakkolwiek oferowane pozycje z menu również nam smakowały. Budynek stacji kolejowej i wystrój restauracji z pamiątkami w tematyce stacji kolejowej i pociągów, wprowadzają fajny klimat. Wizytę można połączyć z wizytą na drewnianej wieży widokowej i przejażdzką Mosińską Koleją Drezynową które znajdują się kilka kilometrów dalej.

Dziękujemy, 543seb
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

„Lokomotywa” w Puszczykowie to urocza restauracja zlokalizowana w zabytkowym budynku dworca pkp. Zatrzymałem się tu w drodze do Wrocławia i na pewno był to milion razy lepszy wybór niż postój w maku czy kfc. Na poczekajkę dostałem gruszkę w sosie winegret z płatkami migdałowymi. Jako przystawka wjechała suszona figa z dojrzewającą szynką i dressingiem ziołowym (19zł). Danie główne to kurczak marynowany w białym winie z tymiankiem, czosnkiem i zielonym dressingiem na musie z batatów (29zł). Wszystko pyszne i świeże (sałata aż mi chrupała pod zębami ) i chętnie tu wrócę spróbować kolejne pozycje z menu (krewetki, burger, żeberka, ryba itd). Wnętrze lokalu to klimat powojennej kolei - mi akurat bardzo przypadł do gustu. Ceny nie za wysokie a obsługa na piątkę - wszystkie dania podane dość szybko i nie musiałem zbyt długo czekać. Ogółem na duży plus

Dziękujemy, TheTrumanShow
Zrecenzowano 11 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal przyciąga uwagę. Wystrój ok. Obsługa szybka. Przystawka pyszna i tyle w temacie. Burger twardy i kompletnie bez smaku. Zniechęciłam się do dalszych eksperymentów w tej restauracji.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, F6085QPaleksandras
Zrecenzowano 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jak wyżej. Restauracja na szczególne okazje. Ceny z tych wyższych ale smak potraw rekompensuje wszystko. Nawet tym co posiadają przysłowiowego węża w kieszeni. Sezonowe menu.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Nikifor12

Restauracja Lokomotywa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Mosina, Wielkopolska
Puszczykowo, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Lokomotywa? Podziel się wrażeniami!