“. ”
SUSHI BAR KATEI — recenzja

SUSHI BAR KATEI
Zamów online
Nr 1 wśród 10 Restauracje (Puszczykowo)

Lepszego sushi nie miałem okazji jeszcze jeść meeeega miła obsługa zarówno w restauracji jak i osoby, które dowożą te pyszności do domu klienta

Dziękujemy, micha_mE4658NE

Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastycznie pod każdym względem. Miła spokojna atmosfera, sympatyczna obsługa . Bardzo dobre jedzenie. Za coś jednak trzeba zapłacić, bo tanio nie jest.

Dziękujemy, F6085QPaleksandras
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

byliśmy z rodziną, czekaliśmy na podanie obiadu ponad godzinę. Kelnerka była bardzo niesympatyczna. Sushi średnie. Nie polecam

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, romrom321
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w weekend że znajomymi. Nie jestem znawcą sushi ale mi bardzo smakowało. Podane dosyć szybko. Obsługa bardzo miła. W zasadzie brak zastrzeżeń.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, przemyslaww2016
Zrecenzowano 21 marca 2019

Zachęcona recenzjami pojechałam tam z koleżanką zamówić na wynos tonę sushi. Sushi jak sushi - trzeba się trochę postarać żeby było do niczego :) To sushi było całkiem niezłe, na pewno ze świeżych produktów - ale co najważniejsze - cudnie podane. Prawdziwa sztuka. Co mnie akurat bardziej zachwyciło to zupa miso z krewetkami - to zamówię na pewno raz jeszcze. Na wynos pakują porcję dla dwóch :) Ja nie dałam rady zjeść na raz.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Josephine_Tulce

SUSHI BAR KATEI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w SUSHI BAR KATEI? Podziel się wrażeniami!