Son Parc

Restaurante Pinomar
Zarezerwuj stolik
śr., 23.10
20:00
Nr 1 wśród 13 Restauracje (Son Parc)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019

Ogolnie dobra restaurcja i smacznie jedzenie. Zwlaszcza polecam owoce moza. Mila obsluga. Bylismy zadowoleni z wizyty

Dziękujemy, Barbara M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Laura D, Gerente, Restaurante PinomarOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Gracias por su comentario!

Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy z mężem zestaw danie dnia. na moim talerzu wylądowało : koktajl z krewetek, dorsz z frytkami i sałatką a na deser ciasto marchewkowe. Koktajl oceniam jako średni, niby wszystko ok ale czegoś mi tu brakowało.. ryba bardzo dobra, a ciasto mokre i smaczne. Mąż zamówił gazpacho, omlet z lokalnym serem oraz profiterolki z czekoladą. Gazpacho miało ciekawy smak, w końcu uznaliśmy że smakuje ogórkami kiszonymi. Warto spróbować. Omlet pyszny,sycący. Deser wyśmienity. W restauracji dostępne są krzesełka dla dzieci. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agnieszka P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Laura D, Propietario, Restaurante PinomarOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Gracias por su comentario!

Zrecenzowano 29 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bylismy dwukrotnie. Oboje mega zadowoleni za kazdym razem. W Son Park lepiej nie zjesz. Swietne dania glowne, pyszne desery i bardzo mila obluga. Polecam

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, wojciechb27
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restaurante_Pinomar, Gerente, Restaurante PinomarOdpowiedź udzielona 30 maja 2018

Bardzo dziekuje!! Muchas gracias por su comentario!

Zrecenzowano 8 września 2017

Poszliśmy tam ze względu na opinie innych ... krewetki były obrzydliwe ! Pierwszy raz w życiu oddałam obiad .... krewetki po prostu śmierdziały mułem i nie wiem czym jeszcze ale po zjedzeniu pierwszej dostałam odruchów wymiotnych a krewetki uwielbiam i jadałam w różnych miejscach na świecie a tak niedobrych w życiu nie spotkałam. Półsurowe, w pancerzu, niedosmażone ... nie polecam tej knajpy a tanio też tam nie jest .. niestety

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, KlementynaBM
Zrecenzowano 1 września 2017 z urządzeń przenośnych

Krewetki to jedno naszych ulubionych dań, jedliśmy je naprawdę wiele razy, w wielu krajach, w wielu miejscach. Nigdy jeszcze nie zdażyło się żebym zostawił prawie całe danie (!!!) - może dlatego, że nigdy nie podano mi śmierdzących, niesmacznych i powodujących odruch wymiotny królewskich krewetek! Kelner był zdziwiony że nam nie smakowało "...przecież inni też to zamawiają". Nie wiem o co chodzi bo restauracja wygląda przyzwoicie i ma dużo pozytywnych opinii. Cóż może kucharz miał słabszy dzień, choć raczej wygląda na to że miał dzisiaj wolne i w kuchni zastępował go ...np. kelner). Z pewnością nie odważę się sprawdzić czy inne pozycje z menu potrafią przygotować prawidłowo.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Wojciech M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restaurante_Pinomar, Gerente, Restaurante PinomarOdpowiedź udzielona 8 września 2017

Thank you for your opinion, the kitchen every day has the same staff and our. It has been the first time a customer doesn't like our prawns, we are so sorry.

Restaurante Pinomar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Son Parc, Menorca

Arenal d'en Castell, Menorca
Son Parc, Menorca

Byłeś(-aś) w Restaurante Pinomar? Podziel się wrażeniami!