Fajne miejsce dla rodzin z dziećmi!

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
Agnieszka K
Warto, ale przed sezonem

Zrecenzowano: 12 czerwca 2017
msoba75
Płock, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Ekstra camping, ze świetnym aquaparkiem. Byliśmy z 3 dzieci, były zachwycone. Baseny rewelacyjne, zarówno te wewnątrz, jak i na dworzu. Woda ciepła. Mnóstwo atrakcji. Sam camping dobry, jest niezle zaopatrzony sklep, place zabaw, duży teren. Domek ok, ale nie był to jakiś wysoki standard, ale na 3 dni w zupełności wystarczył. Świetne miejsce w drodze na dalsze wakacje.

Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano: 11 lipca 2018

Mieszkaliśmy w nowej części campingu -
Wszystkie domki i namioty były nowe.
Cały domek pachniał nowością.
Baseny to raj dla dzieci. Woda w basenach jest podgrzewana więc nawet w pochmurne dni jest co robić.
Nam przydażył się mały wypadek. Syn rozciął głowę. - Na basenie natychmiast otrzymaliśmy fachową pomoc. Szpital znajduje sie blisko campingu. Obsługa w szpitalu na najwyższym poziomie. Szybko sprawnie i z uśmiechem na twarzy. Założyli szwy / wydali opatrunki na zapas i po godzinie byliśmy na kampingu.

Zaletą kampingu jest jego położenie - tuż przy granicy Horwackiej.
Doskonała baza wypadowa min. do Zagrzebia.
Fajna alternatywą dla domków są namioty - w tym roku Vacansolei dodał je do oferty.
Duże namioty, z klimatyzajcją i prysznicem - bardzo fajnie to wygląda wewnątrz.

Amatorom wina polecam winnicę Krśko Klet - w miejscowości Krśko.
Super degustacje połączone ze zwiedzeniem winnicy.

Okolica tak jak cała Słowenia - piękna i zielona.

Wady: Brak sensownego placu zabaw - auta na kampingu zwłaszcza w nowej części
mimo ograniczenia poruszają się zdecydowanie za szybko.

Polecam rodzinom z dziećmi.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, WojciechN307
Zrecenzowano: 12 czerwca 2017

Byłem tam tydzień w pierwszej połowie czerwca. Mieszkałem w domku Bali1 z VacanSolei. Domek czysty, dobrze wyposażony i jest to idealne rozwiązanie na pobyt. W namiotach mogłoby być za chłodno.
W cenie domku miałem 2 wejścia na baseny odkryte lub jedno wejście na baseny kryte na 3 godziny.

Teren spory z kilkoma placykami zabaw.

Co do basenów, to można się wymoczyć i wyszaleć na zjeżdżalniach, choć jak przed sezonem czekałem ze 20minut na jeden zjazd, to boję się pomyśleć co to będzie w pełni wakacji :/
Baseny kryte bardzo przypominały mi łódzką falę, ale może to tylko moje odczucie ;)

30km do Zagrzebia, ale trzeba było chwilę postać na granicy. W Zagrzebiu można znaleźć bezpłatne miejsce do parkowania w bok od ul. Ribniak. Ja zaparkowałem z 10 min od katedry.

Do Lublany ok 100km. Polecam parking koło parku Tivoli. 60c za 2h. Odległość ok 15 minut do głównego rynku. Obowiązkowo trzeba wejść na zamek, bo widok tego jest warty.

Z takich bliższych miejsc do zwiedzenia, to Brežice przy okazji zakupów w Lidl/Spar/Hoffer, bo sklepik na ośrodku jest 2x droższy.
Warto też podjachać z 10km do Grad Mokrice.

Przewodniki polecają jeszcze: Bled, Bohnij, Predjama, Jaskinia Postojna, Piran, więc każdy znajdzie coś dla siebie w zależności co lubi i jaka pogoda będzie.

Czy jeszcze tam wrócę? Może na jeden dzień w drodze na dalsze południe, aby odmoczyć trudy drogi, choć jest jeszcze tyle miejsc nieodkrytych, że sam nie wiem czy nie lepiej na Węgrzech.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, msoba75
Zrecenzowano: 15 września 2016

Miejsce docelowe naszego letniego wypoczynku, pierwszy i chyba ostatni raz. Camping drogi, zatłoczony, niezbyt czysty - przy czym mowa o całym terenie, a nie domkach, gdyż do tych z Vacansoleil nie mam żadnych zastrzeżeń. Baseny na zewnątrz proszą się o remont i porządne czyszczenie, za leżaki, parasole trzeba dopłacać, zamiast piasku czy trawy goły beton i najtańsze płytki, raniące w stopy. Na terenie campingu jest knajpa, przypominająca wystrojem i obsługą nasze nadmorskie bary sprzed 20 lat. Do tego drogo, zarówno w rzeczonym barze jak i pobliskim Lidlu, czy Sparze. Aha, najbliższa stacja paliw zamiast diesla leje jakieś coś, co na pewno dieslem nie jest:)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
2  Dziękujemy, Marietta P
Zrecenzowano: 2 czerwca 2016

Z pewnością wielka atrakcja kilkanaście lat temu, aktualnie powili się rozpada, choć tłumy nadal dopisują. Noclegi w wigwamach lub na wyspie piratów - standard dobry, choć cena wysoka. W wigwamie 4 łóżka, stół i mini kuchnia. Kryte baseny trochę lepsze od tych otwartych.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2015
2  Dziękujemy, 194dariuszw