Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Bardzo pomocny personel. Dobra lokalizacja - niecały km do Parku.
Dobre śniadania, pyszne burgery:)
Pokoje czyste, można poprosić o łóżeczko dla dziecka lub wanienkę.
Minusem jest klimatyzacja sterowana z recepcji ale dobrze, że w ogóle jest:)

Dziękujemy, MateuszSz86
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Hotel w dobrym standardzie. Pokoje czyste. Lobby i restauracja bardzo gustownie urządzona. Barzo miła i sympatyczna obsługa. Minusem jest lokalizacja, tuż przy rodze, brak ogrodu i miejsca dla dzieci. Przepyszna kuchnia - nawet jeśli nie zdecydujecie się tu spać, polecam żeby przyjechać na obiad, albo chociaż na deser. Bardzo smaczne śniadania.

Dziękujemy, zbierajsie
Zrecenzowano: 28 marca 2019

Hotel czysty, przeciętny ale jedzenie niesmaczne, okropne. Gotowane na kostkach i podgrzewane w mikrofali. Właściciel powinien zmienić kucharzy. Nie polecam, Tyle że w tej okolicy nie ma dużego wyboru.

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Pathfinder421422
Zrecenzowano: 27 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Sam hotel oferuje pokoje o zróżnicowanym standardzie. Lokolizacja przy ruchliwej drodze i stacji benzynowej. Zdecydowanym plusem jest kuchnia. Dania są smaczne, nie miałam też zarzutów do świeżości składników. Dobre miejsce do zatrzymania się będąc w trasie.

Termin pobytu: luty 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, karolinap487
Zrecenzowano: 10 grudnia 2018

Bardzo dobre dania w restauracji. Obowiązkowo należy spróbować pizzy Mużakowskiej. Pizza jest z pieca opalanego drewnem. Nawet jak ktoś nie lubi to tylko po to żeby wiedzieć jak smakuje :) Wszystkie dania z karty nam smakowały. Wrócliliśmy tam między innymi ze względu na kuchnie :) Młoda kadra bardzo miła i pomocna. W barze przydałoby się piwo Mużakowskie, Lubuski chmiel czy inne z tego regionu. Dobry na bazę wypadową do Tropical Island (ok 75 min), Drezna (ok. 100min), Berlin (ok 120min). Parking jest dość spory, przylegająca z tyłu stacja benzynowa wogóle nie przeszkadza ponieważ miejsce jest kawałek od autostrady więc w nocy nikt tam nie zajeżdza (a przynajmniej tego nie słychać).

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, CzeslawCzeskowicz