Park Mużakowski

Trzeba to zobaczyć

Zrecenzowano: 19 czerwca 2019
Marek P

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam odwiedzić park mużakowski gdzie się znajduje piękny pałac dużo zieleni oraz ròżnych rodzaji roślin i kwiatòw

Dziękujemy, brzezowski82
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Duży teren parku, położony tarasowo, z dużymi polanami. Nie urzekł mnie swym urokiem. Nic specjalnego. Brak tablic z mapami turystycznymi. Poruszałam się po nim na wyczucie. Najbardziej atrakcyjny element parku - wiadukt obecnie jest w remoncie i jest zakaz podejścia do niego. Rozczarowałam się. Nie było nawet zorganizowane jakiejś obejście.

Dziękujemy, eltr0
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Strona polska, można spacerować bardzo długo po ścieżkach, uliczkach, trochę bardziej zaniedbana ale o wiele większa, mniej obiektów do zwiedzania.
Strona niemiecka bardziej zadbana obiekty odnowione i dużo do zwiedzania z tym że trzeba płacić w euro / ceny średnie 2, 4, 8,/.
Ja byłem tam dwa dni i nie zaliczam do dni straconych.
Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Marek P
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam, szczególnie wielbicielom zamków i pałacy, ten jak najbardziej warto zobaczyć.

Park jest przepiękny, świetny na wyprawy rowerowe.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, margaretbene
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Ależ tu pięknie. Trzeba to zobaczyć. Koniecznie. Choć miejsce mało znane, przynajmniej w Polsce centralnej.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, MaciekG116