Zapisz
Kolorowe jeziora

Bardzo fajne miejsce dla miłośników wycieczek rowerowych lub pieszych. Zachwycające kolory tafli... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2020
Monika B
Super miejsce.

Prosty przepis na super dzień. Wypożycz rowery w ośrodku OSIR w Łęknicy. 25 zl sztuka na caly... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2020
mareks158
Żory, Polska

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

To miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić. Nie dość, że wygląda przepięknie, to jeszcze jest ogromną dawką wiedzy i refleksji na temat naszego wpływu na przyrodę.
My jesteśmy oczarowani. Polecam przejść całą ścieżkę, ale też odejść do innych jeziorek.

1  Dziękujemy, Magda P
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Jestem zachwycona. Coś przepięknego. Bezpłatne trzy parkingi. Wysoka wieża widokowa nad Jeziorem Afryka. NIesamowite kolory wody, dobrze oznakowane trasy, pomosty, wiaty turystyczne. Po prostu cud natury.

1  Dziękujemy, eltr0
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Koniecznie zalecam odwiedziny. Samochodowe, może (bardziej) rowerowe. Będziecie zaskoczeni, zauroczeni, zachwyceni. POLECAM!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, MaciekG116
Zrecenzowano: 11 listopada 2018

Podczas naszego weekendowego pobytu w Łęknicy odwiedziliśmy to wspaniałe miejsce. Obiekt powstał w miejscu dawnego wyrobiska węgla brunatnego. Okolica super przygotowana. Liczne ścieżki rowerowe i trasy piesze są atrakcją tej okolicy. W zbiorniku wodnym praktycznie brak jakiegokolwiek życia, a jest to spowodowane licznymi domieszkami żelaza i pozostałościami pokładów węgla. Bardzo ciekawa konstrukcja wieży widokowej, z której przy odpowiednich warunkach atmosferycznych można podziwiać przepiękny widok na okolice.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Leszek B
Zrecenzowano: 16 lipca 2018

Polecam rodzinom na aktywne weekendy, najlepiej na rowerze:) Ładne widoki, trasy...fajny punkt widokowy

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, X2518NBmartag