Łęknica
wycieczka rowerowa

Bardzo urokliwe i malownicze miejsca gdzie można spędzić czas na świetnie przygotowanych trasach z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 września 2019
Bohdan46
Ruda Śląska, Polska
Jedyne takie miejsce w Polsce! Koniecznie trzeba odwiedzić

Zrecenzowano: 30 lipca 2019
zbierajsie
Wrocław, Polska

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

To miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić. Nie dość, że wygląda przepięknie, to jeszcze jest ogromną dawką wiedzy i refleksji na temat naszego wpływu na przyrodę.
My jesteśmy oczarowani. Polecam przejść całą ścieżkę, ale też odejść do innych jeziorek.

Dziękujemy, zbierajsie
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Jestem zachwycona. Coś przepięknego. Bezpłatne trzy parkingi. Wysoka wieża widokowa nad Jeziorem Afryka. NIesamowite kolory wody, dobrze oznakowane trasy, pomosty, wiaty turystyczne. Po prostu cud natury.

Dziękujemy, eltr0
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Koniecznie zalecam odwiedziny. Samochodowe, może (bardziej) rowerowe. Będziecie zaskoczeni, zauroczeni, zachwyceni. POLECAM!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, MaciekG116
Zrecenzowano: 11 listopada 2018

Podczas naszego weekendowego pobytu w Łęknicy odwiedziliśmy to wspaniałe miejsce. Obiekt powstał w miejscu dawnego wyrobiska węgla brunatnego. Okolica super przygotowana. Liczne ścieżki rowerowe i trasy piesze są atrakcją tej okolicy. W zbiorniku wodnym praktycznie brak jakiegokolwiek życia, a jest to spowodowane licznymi domieszkami żelaza i pozostałościami pokładów węgla. Bardzo ciekawa konstrukcja wieży widokowej, z której przy odpowiednich warunkach atmosferycznych można podziwiać przepiękny widok na okolice.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Leszek B
Zrecenzowano: 16 lipca 2018

Polecam rodzinom na aktywne weekendy, najlepiej na rowerze:) Ładne widoki, trasy...fajny punkt widokowy

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Marta G