“Niedzielna kolacja”
Jastny Dwór — recenzja

Jastny Dwór
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Bąkowo)
Opis: Zaledwie 3 km od Gdańska, w malowniczej wsi Bąkowo, zmaterializowaliśmy najpiękniejsze polskie tradycje szlacheckiego dworu. Zabytek z końca XIX wieku zaadaptowaliśmy tak, aby stanowił rozkoszną ucztę dla swoich Gości.

Pomimo długiego czasu oczekiwania na jedzenie, wyszliśmy bardzo zadowoleni. Miła obsługa, smaczne jedzenie i bardzo ładna okolica

Dziękujemy, Alishia_Amazonka

Zrecenzowano 15 września 2019

schabowy który nie był schabowym tylko zelówka nie polecm suchy cienki i odgrzewany okropieństwo pomimo przeprośin jestem nie zadowolony

Dziękujemy, Marian L
Zrecenzowano 6 września 2019

Pierwszy raz odwiedziłam Jastny dwór w weekend, jedzenie bylo smaczne, natomiast czas oczekiwania byl dosc spry co wydawalo sie zrozumiale z perspaktywy weekendowego zgiełku. Postanowilam powtorzyc kulinarna przygodę z tym miejscem drugi raz tym razem w tygodniu ( dokladnie 05.09.19). Oprocz mnie i osob mi towarzyszących były moze 4 stoliki, na zupy czekalismy ok 30 minut na drugie danie jeszcze dluzej. Zamowilismy zeberka , po upewnieniu sie kelnerki czy sa to zebreka kruche (w nazwie bbq) otrzymalismy tylko kiwniecie glowa ze sa bardzo dobre i warto zamowic. Zeberka, ktore otrzymalismy nie mialy nic wspolnego z tym o czym zapewniala nas kelnerka, byly to zebra trybowane sauce vide z przeogromna iloscia tluszczu, ktory kroilo sie jak maslo. Danie bylo poprostu nie zjadliwe. poprosilismy wiec kelnerke, czy moglaby poprosic kucharza, aby podpiekt nam zeberka, ale dostalismy odpowiedzc , ze kucharz tego nie zrobi.. Kelnerka byla bardzo mlodziutka, nie byla w stanie zaproponowac niczego co mogloby poprawic humory. Bylo to wyjscie urodzinowe, wiec na samym wstepnie poprosilam, aby podac deser niespodzinke z swieczka, ale na ten tez czekalismy jeszcze dluzej wiec postanowilismy wyjsc. Ogolnie ciezko wypowiedziec sie pozytywnie, kelnerzy w rekawiczkach bardzo mlodzi z 0 wiedza nt dan, wystroj bardzo ladny jedzenie, ktore tym razem jadlam bylo poprostu niezjadliwe mowiac bardzo delikatne, a kucharz nie chcial ratowac w zadnen sposob sytuacji te zeberka byly popsotu zle zrobione na dodatek zimne. szkoda.

Dziękujemy, Agata2013
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Regularnie wracamy do Jastnego Dworu na obiady/kolacje przy roznych okazjach :) rowery, swieta badz po prostu, poniewaz jestemy glodni a nie chcemy jesc w zgielku miasta :) obsluga zawsze usmiechnieta, jedzenie zawsze pyszne, woda dla psa tez sie znajdzie I za to dodatkowy plus :)

Dziękujemy, 226magdag
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo fajna atmosfera w środku, super klimatyczne wnętrze, a obsługa bardzo miła i profesjonalna. Szeroki asortyment alkoholu w bardzo przystępnych cenach co jest kolejną mocną stroną tego lokalu. Przystawki - sałatka - super , chrupiąca z dużą ilością kurczaka, fajnym lekkiim dressingiem. Jedyną bolączką co zgodnie przyznaliśmy w cztery osoby jest wielkość dań głównych, jednak za te ceny jakie są w menu porcje są na prawdę małe i trudno jest się nimi najeść jeśli nie zamówiło się wcześniej przystawki, wniosek wyciągnięty na podstawie czterech różnych dań głównych, zamówionych, a więc mam nadzieję, że pod tym względem lokal się poprawi co zachęci na pewno większe grono osób do częstszego odwiedzenia. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

Dziękujemy, 359patrykv

Jastny Dwór — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kolbudy, Pomorskie
Lublewo Gdańskie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Jastny Dwór? Podziel się wrażeniami!