“Bardzo długi czas oczekiwania/ 0 wiedza kelnerów nt dań- i okropne zeberka”
Jastny Dwór — recenzja

Jastny Dwór
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Bąkowo)
Opis: Zaledwie 3 km od Gdańska, w malowniczej wsi Bąkowo, zmaterializowaliśmy najpiękniejsze polskie tradycje szlacheckiego dworu. Zabytek z końca XIX wieku zaadaptowaliśmy tak, aby stanowił rozkoszną ucztę dla swoich Gości.
Zrecenzowano 6 września 2019

Pierwszy raz odwiedziłam Jastny dwór w weekend, jedzenie bylo smaczne, natomiast czas oczekiwania byl dosc spry co wydawalo sie zrozumiale z perspaktywy weekendowego zgiełku. Postanowilam powtorzyc kulinarna przygodę z tym miejscem drugi raz tym razem w tygodniu ( dokladnie 05.09.19). Oprocz mnie i osob mi towarzyszących były moze 4 stoliki, na zupy czekalismy ok 30 minut na drugie danie jeszcze dluzej. Zamowilismy zeberka , po upewnieniu sie kelnerki czy sa to zebreka kruche (w nazwie bbq) otrzymalismy tylko kiwniecie glowa ze sa bardzo dobre i warto zamowic. Zeberka, ktore otrzymalismy nie mialy nic wspolnego z tym o czym zapewniala nas kelnerka, byly to zebra trybowane sauce vide z przeogromna iloscia tluszczu, ktory kroilo sie jak maslo. Danie bylo poprostu nie zjadliwe. poprosilismy wiec kelnerke, czy moglaby poprosic kucharza, aby podpiekt nam zeberka, ale dostalismy odpowiedzc , ze kucharz tego nie zrobi.. Kelnerka byla bardzo mlodziutka, nie byla w stanie zaproponowac niczego co mogloby poprawic humory. Bylo to wyjscie urodzinowe, wiec na samym wstepnie poprosilam, aby podac deser niespodzinke z swieczka, ale na ten tez czekalismy jeszcze dluzej wiec postanowilismy wyjsc. Ogolnie ciezko wypowiedziec sie pozytywnie, kelnerzy w rekawiczkach bardzo mlodzi z 0 wiedza nt dan, wystroj bardzo ladny jedzenie, ktore tym razem jadlam bylo poprostu niezjadliwe mowiac bardzo delikatne, a kucharz nie chcial ratowac w zadnen sposob sytuacji te zeberka byly popsotu zle zrobione na dodatek zimne. szkoda.

Dziękujemy, Agata2013

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Regularnie wracamy do Jastnego Dworu na obiady/kolacje przy roznych okazjach :) rowery, swieta badz po prostu, poniewaz jestemy glodni a nie chcemy jesc w zgielku miasta :) obsluga zawsze usmiechnieta, jedzenie zawsze pyszne, woda dla psa tez sie znajdzie I za to dodatkowy plus :)

Dziękujemy, 226magdag
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo fajna atmosfera w środku, super klimatyczne wnętrze, a obsługa bardzo miła i profesjonalna. Szeroki asortyment alkoholu w bardzo przystępnych cenach co jest kolejną mocną stroną tego lokalu. Przystawki - sałatka - super , chrupiąca z dużą ilością kurczaka, fajnym lekkiim dressingiem. Jedyną bolączką co zgodnie przyznaliśmy w cztery osoby jest wielkość dań głównych, jednak za te ceny jakie są w menu porcje są na prawdę małe i trudno jest się nimi najeść jeśli nie zamówiło się wcześniej przystawki, wniosek wyciągnięty na podstawie czterech różnych dań głównych, zamówionych, a więc mam nadzieję, że pod tym względem lokal się poprawi co zachęci na pewno większe grono osób do częstszego odwiedzenia. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

Dziękujemy, 359patrykv
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Chłodnik litewski pięknie podany. Poliki wieprzowe idealnie miękkie. Zaskakujący krokiet faszerowany mięsem. Ziemniaki gratin to raczej puree ze spodem grzybów, co nie zmienia faktu, że pyszne. Piękny ogród. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, 254micha_w
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie piękne miejsce miła profesjonalna obsługa jedyne czego mi brakuje do małych tależyków do czekadełka ze by nie kruszyć pysznym pieczywem po stole i opcji z masełkiem dla tych co nie lubią smalczyku

Dziękujemy, AgnieszkaPardusGrunt

Jastny Dwór — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kolbudy, Pomorskie
Lublewo Gdańskie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Jastny Dwór? Podziel się wrażeniami!