Caramujeira
Super plaża

Polecam wypozyczyć auto i wybrac sie na kilka plaż m.innymi na Praia da Marinha..piękna plaża... Przeczytaj więcej

koczis77
Plaża równie ładna od strony oceanu

To jedna z ładniejszych plaż w Portugalii ale uwaga jest równie ładna a może ładniejsza od strony... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 września 2019
mariuszj2001
Szczecin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 494)

Zrecenzowano: 4 września 2019

To jedna z ładniejszych plaż w Portugalii ale uwaga jest równie ładna a może ładniejsza od strony oceanu. Polecam !

Dziękujemy, mariuszj2001
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule. Fantastyczne widoki, zarówno z poziomu plaży, jak i z punktów widokowych. Dosyć dużo ludzi, ale widywałem większe tłumy na innych plażach

Dziękujemy, 182piotrw
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc na wybrzeżu Algavre i posiadając auto, naprawdę warto się tam wybrać. Widoki z góry przepiękne, a i sama plaża super. Przy wejściu na plażę jest bar.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Radzko
Zrecenzowano: 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem świeżo po powrocie z Portugalii jak dla mnie ta plaża jest najładniejsza z całego wybrzeża przy odpływie można przejść na kilka mniejszych. Bajeczne widoki wysokich klifów.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Dorota D
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018

Piękne widoki jednak plaża bardzo zatłoczona. Zejście schodami. Mały bar i grota. Polecam! Piękny widok również z góry:)

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, KarolinaR1279