Zapisz
Wyjątkowa

Plaża jest na prawdę wyjątkowa. Zarówno oglądana z góry, jak i od strony oceanu. Myślę, że widok... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 stycznia 2020
Jolanta J
Toruń, Polska
Super plaża

Polecam wypozyczyć auto i wybrac sie na kilka plaż m.innymi na Praia da Marinha..piękna plaża... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 września 2019
koczis77
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 540)

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule. Fantastyczne widoki, zarówno z poziomu plaży, jak i z punktów widokowych. Dosyć dużo ludzi, ale widywałem większe tłumy na innych plażach

Dziękujemy, 182piotrw
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc na wybrzeżu Algavre i posiadając auto, naprawdę warto się tam wybrać. Widoki z góry przepiękne, a i sama plaża super. Przy wejściu na plażę jest bar.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Radzko
Zrecenzowano: 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem świeżo po powrocie z Portugalii jak dla mnie ta plaża jest najładniejsza z całego wybrzeża przy odpływie można przejść na kilka mniejszych. Bajeczne widoki wysokich klifów.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, dorotad554
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018

Piękne widoki jednak plaża bardzo zatłoczona. Zejście schodami. Mały bar i grota. Polecam! Piękny widok również z góry:)

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, KarolinaR1279
Zrecenzowano: 24 lipca 2018

Będąc na południu Portugalii koniecznie trzeba odwiedzić Praia de Marinha. To istny cud natury. Jeśli chcecie tam odpocząć i popływać to najlepiej wczesnym przedpołudniem bądź wieczorem. Niektóre plaże są dostępne tylko od strony oceanu, warto o tym pamiętać, ale i warto wziąć po prostu worek, zapakować do niego ubrania i popłynąć na taki skrawek. Wspaniale... POLECAM!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, DorotaMarekMichael