Kizilagac
Zrecenzowano: 17 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel super. Wszystko ok. Dużo jedzenia, picia, baseny, bary, plaża, rozrywka, animacje. Dużo atrakcji. Jak dla mnie było to czego oczekiwałem. Obsługa dba o wszystko. Sklep, spa, sauna, wifi, fryzjer, kiosk. Piękny ogród dużo zieleni. Plac dla dzieci, basen też. Zjeżdżalnie. No dla mnie było to czego oczekiwałem.

Dziękujemy, 969dominikr
Zrecenzowano: 17 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel przemiła obsługa. Pokoje zadbane personel na najwyższym poziomie posiłki przepyszne i w ogromnych ilościach piękna plaża basen i przepięknie położony hotel w przepięknej zielono kwiecistej aranżacji. Polecam gorąco. Ja jestem zachwycona. Naprawdę miło i przyjemnie spędzony urlop. Naprawdę warto!!!! Napewno tu wrócęAgnieszka

Dziękujemy, Agnieszka12e
Zrecenzowano: 6 września 2019

Jedzenie super dobre .Pokoje duże czyste codziennie sprzątane polecamy.Kuchnia jest wspaniała .Jeden minus to mrówki w łazience .Animatorzy super pozdrawiamy animatora Gosia animacje prowadzi przy basenie.

Dziękujemy, Bogda T
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje jak i cały obiekt zadbany i czyściutki, obsługa starała się spełnić wszelkie oczekiwania.
Ludzie narzekają na brak leżaków, za głośną muzykę, brak papieru itd... Takim opiniom mówię stanowcze NIE!
Wszystko z ludźmi i dla ludzi. Brakuje Ci papieru-poproś o niego albo sam go weź, za głośna muzyka? - poproś o ściszenie, brak Ci leżaka? - wstań wcześniej i go zajmij:)
Hotel, obsługa, jedzenie na bardzo dobrym poziomie!
Szczególną oceną trzeba tu wyróżnić zespół animatorów! Bo to ludzie tworzą atmosferę! W tym hotelu napewno nie będziecie się nudzić o poranku jak i wieczorami:)
Cena bardzo przystępna i adekwatna do warunków:)

Dziękujemy, speedwaypaula
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Wybraliśmy ten hotel z biurem ITAKA. Niby otwarty w 2019. Otwarty może i tak ale cześć budynków jest stara. Hotel w trakcie renowacji niektórych pokoi. Zostaliśmy zakwaterowani w jednym z najgorszych budynków. Przyjechaliśmy do hotelu nad ranem. Na pokój czekaliśmy ponad godzinę zasypiając w lobby. Kiedy w końcu otrzymaliśmy nasz klucz i dostaliśmy się do pokoju okazało się , ze nie ma wody. Nie mogliśmy się wykapać. Obsługa fatalna. Recepcjoniści śmieją Ci się w twarz z Twoich problemów. Nic nie można z nimi załatwić , stroją głupie miny i nie są pomocni ignorując Twoje prośby. Słabo mówią po angielsku. Nasi znajomi otrzymali pokój , w którym wybijało szambo z toalety. Teren hotelu niby ogrodzony , jednak przy budynku gdzie mieszkaliśmy zerwana siatka. Ktoś ukradł mi sukienkę , która suszyła się na balkonie. Zero reakcji ze strony obsługi. Raz na pobyt w cenę była wliczona kolacja Ala carte , trzeba było zapisać się na nią u Guest Expirience. Pani z Guest Expirience to jakaś maskara. Nie robi nic tylko łazi bez celu po obiekcie, nie mówi w żadnym języku oprócz Tureckiego. Po wielkiej awanturze w recepcji i codziennym odpytywaniu się o miejsca w końcu dopisali nas do listy ostatniego dnia pobytu. Jak na 5 gwiazdek to bardzo słabo . Moim zdaniem to maksymalnie 3. Lepiej zainwestujcie w szkolenie obsługi , jest marnie a nawet gorzej !! Hotel pośród niczego, jeśli chcecie zwiedzać na własna rękę to nie polecam tego obiektu. Można wykupić wycieczkę u Rezydenta. Rezydent również pozostawia wiele do życzenia , niby próbuje coś załatwiać ale jej nie wychodzi . Nie polecam tego hotelu !!!

Dziękujemy, Magdalena S