Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel całkowicie zgodny z opisem. Duzy, czysty, prawdziwie 5*.
Apartamenty rodzinne to dwa osobne pokoje z łazienką.
Swietne jedzenie, duze czyste baseny, duzo leżaków, super pomost.

Dla rodziców niemowląt - sa lozeczka,krzesełka w restauracji, czajniki w pokojach, w sklepie na dole sa pampersy zwykle i wodne i nawet mleko modyfikowane Hipp.

Jedyne dwa małe minusy dla nas to
1.dyskoteki do północy pod oknami apartamentow najbliżej morza - jesli macie male dziecko proscie od razu o pokoj w cichszej części hotelu.
2. Transfer z lotniska ok 1,5 h

Dziękujemy, Joanna G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: seaden h, Halkla İlişkiler Müdürü, SunConnect Sea World Resort & SpaOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dear Joanna,

Thanks for your feedback.
We are glad that you enjoyed your holiday in our hotel.
Hope to see you again.

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel bardzo duży, przestronny , byliśmy 3-osobową rodziną a więc mieliśmy pokój z dostawką ale i tak miejsca było wystarczająco. Pokój sprzątany codziennie, łazienka czysta, zadbana, ręczniki wymieniane codziennie. Byliśmy w tzw. wysokim sezonie (sierpień)ale nie było problemu z miejscami w restauracji, leżaki przy basenie i na plaży w dużych ilościach więc nie trzeba rezerwować wcześnie rano( chyba , że ktoś chce być koniecznie w pierwszym rzędzie przy morzu lub basenie)Jedzenie urozmaicone, każdy wybierze coś dla siebie, obsługa uwija się cały czas sprzątając stoły i dbając o czystość. Osobiście przeszkadzały mi jedynie przechadzające się w poszukiwaniu jedzenia koty i indyki oraz kaczki w restauracji na powietrzu (są one ozdobą ogrodu ale tam powinny zostać) Pokoje mają akustyczne ściany więc krzyczące dzieci za ścianą i imprezy rodzinne na balkonie są czasem dokuczliwe. Ogólnie udane wakacje i hotel godny polecenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: warto wybrać pokój z widokiem na morze i basen
1  Dziękujemy, Leniwiec8
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: seaden h, Halkla İlişkiler Müdürü, SunConnect Sea World Resort & SpaOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Thanks for your feedback.
We are glad that you enjoyed in our hotel.
Hope you will return again.

Sea World Resort & Spa,

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

jotel przyjemny, duży, czysty i ładny. obsługa ok, jedzenie bardzo smaczne. głośno trochę w pokojach (imprezy, chrapiący sąsiedzi) problemy z wifi cały czas. lokalizacjs trochę na zadupiu ale bus do miasta 1euro/o co 20 minut.

1  Dziękujemy, rados_awc224

Thanks for your feedback.
Hope you enjoyed your holiday in our hotel.

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Hotel duży przestronny czysty,pokoje sprzątane lodówka uzupełniana klimatyzacja sprawna sejf dodatkowo.Jedzenie urozmaicone wszystko dokładnie na bieżąco kelnerzy przynoszą sami napoje do stolików duży wybór potraw.Świeże owoce soki za dopłatą.Napoje alkoholowe ma wysokim poziomie nie trzeba dawać napiwków.Baseny sprzątane leżaki i parasole dostępne owoce po obiedzie roznosi obsługa.Gril bar kebaby hot dogi hamburgery kurczaki sałatki do wyboru spaghetti do wyboru.Plaża żwirkowa piaskowa buty konieczne woda w morzu cieplejsze niż w basenie na wieczór piasek jest zamiatany.2 kolację do wyboru podczas pobytu.Bazar w pobliżu można się obkupic.Pobyt z dzieckiem 5 lat rewelacja można wracać do tego hotelu miło pięknie zadowoleni wszyscy

2  Dziękujemy, KrzysztofB1368

Dear Krzystof,

Thanks for your feedback .
We are glad that you enjoyed your holiday in our hotel.

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Hotel Sea World powitał nas cudownymi widokami już od samego przekroczenia progu. Byliśmy tam tydzień - rodzina 4 osobowa. Hotel bardzo duży, na miejscu wszystko czego dusza zapragnie. 2 duże baseny, jeden dla z atrakcjami dla dzieci i basen z 6 zjeżdżalniami. Piękne otoczenie hotelu, cudowna roślinność, przy samej plaży( plaża piaszczysto-żwirkowa) i do tego molo, na którym również mnóstwo leżaków. Z mola drabinka, po której można zejść prosto do morza. Leżaków tyle, że nie trzeba ich rezerwować o 5 rano :) Pokoje czyste, codziennie sprzątane, codzienna wymiana ręczników, codziennie uzupełniania woda do picia a na sam przyjazd w lodówce napoje litrowe ( cola, fanta, woda) i piwo. Pokoje oczywiście z klimatyzacja, my mielismy pokoj rodzinny czyli właściwie apartament dwu-pokojowy z łazienka (50 m2). Mieliśmy również widok na morze i baseny. Jedzenie rewelacja- nie rozumiem jak ktoś może narzekać. Wybór ogromny. Było bardzo dużo gości ale nie było problemu ze znalezieniem stolika. Wśród gości sporo Niemców, Rosjan ale byli też Polacy i Czesi. Ale wszędzie wysoka kultura, bez żadnych kompromitujących zachowań. Obsługa hotelowa bardzo uprzejma, miła, sporo barów wkoło basenów i na plaży. W barach mnóstwo alkoholi i napoi do wyboru. Plusem jest to, że serwowali coca cole, fante, sprite oryginalne a nie jakies zamienniki. Lody tak samo tylko Algida więc przepyszne. Na terenie hotelu sklep z torebkami, sklep z okularami, butami, ciuchami, ceny takie same jak na bazarach tyle, ze w sklepach nie bardzo chcą się targować ale my utargowaliśmy pare euro wiec jak się chce to wszystko można. Sklepik spożywczy, sklep z zegarkami. Oprócz tego przy samym hotelu bazar. Animacje wieczorne zależy jakiego dnia raz były super a raz takie sobie. Była piana party jednego wieczoru co było rewelacyjne dla dzieciaków. Mini klub dla dzieci, basen wewnętrzny, sala gier dla dzieci, cudowne spa. Odległość od lotniska jakieś 1,5 godzinki. Mogłabym jeszcze tak pisać i pisać o hotelu ale podsumowując- hotel wspaniały, obsługa również , wakacje były bardzo udane ! Dzieci bawiły się rewelacyjnie i my rodzice również. Z czystym sumieniem polecam ! Mogłabym tam jeszcze wrócić!

Dziękujemy, AdaGdynia

Dear Guest,

Thank you for your comment.
It's pleasure that you had a great holiday in our hotel.
Hope you can return again.