Warto zobaczyć

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019
85beatab
Koniecznie

Must have! Super widoki Najlepiej pójść rano. Wieża czynna od 8.30 do wieczora. Szybkobieżne windy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019
MarcinJ48
Przeczytaj wszystkie recenzje (24 516)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, warto się przejść w okolicy wieży, a także na nią wjechać. Widok lepszy z części widokowej niż z części restauracyjnej.

Dziękujemy, 85beatab
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Must have!
Super widoki
Najlepiej pójść rano. Wieża czynna od 8.30 do wieczora.
Szybkobieżne windy. Miła obsługa.

Dziękujemy, MarcinJ48
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Widoki z CN Tower są po prostu fantastyczne, zwłaszcza w słoneczny dzień. By się nimi cieszyć, wystarczy wjechać na niższy poziom (346m). Sam wyjazd odbywa się windą z widokiem na zewnątrz i małymi szklanymi panelami w podłodze. Także sam punkt widokowy posiada przeszkloną podłogę w paru miejscach. Bardzo polecam kupno biletu z opcją SkyPod (447m). W wietrzny dzień na górze znacznie bardziej czuć odchylenia budynku.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, jedrek_rakoczy
Zrecenzowano: 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Koniecznie trzeba wyjechać/niekoniecznie na samą górę/. Wspaniały widok na TORONTO. Cena dość wysoka , ale nie powinna odstraszyć. WARTO dać każde pieniądze.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, ma_gorzatam873
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zapierający oddech w piersiach widok na całe miasto. Rewelacyjne miejsce, obowiązkowy punkt zwiedzania.
Polecam wszystkim.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019