Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Bardzo przyjemny hotel,czyste pokoje wyposażone dodatkowo w czajnik ,kawę ,herbatę,cukier. Obsługa hotelu zawsze uśmiechnięta ,chętna do pomocy,nastawiona przyjaźnie do gości.Kuchnia rewelacyjna !!!! Byłam z większą grupą ,lecz jako jedyna wegetarianka,nie stanowiło to problemu dla szefa kuchni,moje posiłki były bardzo smaczne,świeże i podawane z uśmiechem.Na ocenę zasługuje również teren wokół hotelu,wszystko pięknie zadbane,kwiatuszki,altanki,grille itp. Z przyjemnością wraca się do takich miejsc.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony ogrodu są cichsze.
Dziękujemy, Marcia1803
Zrecenzowano: 11 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemny hotel na Roztoczu. Parking duży, jedynym minusem było wesele które odbywało się na dole, ale o wszystkim wcześniej byłam poinformowana, pokoje czyste i przyjemne jedzenie bardzo dobre ;)polecam

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Gosia1003
Zrecenzowano: 7 listopada 2018

Miałem okazję nocować kilkakrotnie, zatrzymywać się na obiad a raz uczestniczyłem w imprezie okolicznościowej na kilkadziesiąt osób. W każdym przypadku zadowolenie 100%, miejsce na szóstkę z plusem. Dobry dojazd, parking, pokoje czyste i o wysokim standardzie. Dobra kuchnia i miła pomocna obsługa.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Artur B
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjazne miejsce, dobrze wyposażone pokoje, sympatyczna, kompetentna obsługa. Dobre i urozmaicone śniadania.
Wielki plus za restaurację zarówno dla kucharza jak i obsługi-jesteśmy pod wrażeniem. Jedyny minus, choć sam basen to super sprawa, za konieczność korzystania z uroków kąpieli w towarzystwie grupy dzieciaków w czasie ich lekcji pływania.
Naszym zdaniem miejsce warte polecenia na krótki odpoczynek.
Dziękujemy.

Termin pobytu: marzec 2018
1  Dziękujemy, slawa044
Zrecenzowano: 25 czerwca 2018

Super miejsce na bazę noclegową na pobyt na Roztoczu. Wszędzie stamtąd blisko. Ciche spokojne miejsce, ze smacznymi śniadaniami - myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. W hotelu można skorzystać ze spa (dodatkowo płatne), basenu lub kręgielni (dodatkowo płatne). Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Justyna_13