“Smacznie i duzo”
Z Pieca i z Gara — recenzja

Z Pieca i z Gara
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Coś niedobrego dzieje się na Roztoczu. Znikają stare dobre miejsca, mało powstaje nowych. Na szczęście wciąż są te do odkrycia. Właśnie takim było dla mnie Z Pieca i z Gara.
Bardzo smaczne i szybko (wbrew wielu wpisom moich poprzedników) podane dania. Kelnerka bez przesadnego nadskakiwania zebrała zamówienie, chwilę później pierwsze dania zaczęły pojawiać się na stole.
Mankamentem są gigantyczne monitory, na których nieustannie wyświetlane są jakieś programy tv. Mnie przypadły rozgrywki sportowe, co przy jedzeniu nie poprawia apetytu.
W upalne dni przeciąg tylko delikatnie wychładza wnętrze, a klimatyzacji niestety nie ma.
Ogólnie miejsce warte odwiedzenia.

Dziękujemy, Mtxx

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jedzenie, można śmiało stwierdzić, najlepsze w Tomaszowie.
Ceny bardzo przystępne, a jakość wyczuwalna w posiłkach.
Niestety pomimo wszelakich zalet, obsługa jest fatalna.
Panie, zazwyczaj nie interesują się klientem. Często słychać teksty 'ja tam nie pójdę, ty idź'. W ogóle nie zwracają uwagi na klienta, nawet w przypadku prośby.
Niejednokrotnie czekanie na podejście kelnera jest bezcelowe i trwa w nieskończoność.. Zazwyczaj do momentu aż nie podejdzie się do baru i tam złoży zamówienia, chociaż i tak obsługa często 'ucieka' jak widzi oczekującego klienta.

Dziękujemy, m_ocenia
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo przyjemne miejsce!!! ale kuchnia??? super!!! bardzo smaczna, przyprawiona, ładnie podana! kaczuszka z puree z batatów i sałatka z rukolą i pomarańczą- bajka!!! super kompozycja! pierś z kurczaka z szynką parmeńską i mozzarellą??? koniecznie mam zrobić w domu! zapiekanka z makaronem i karczek z grilla również godny polecenia!!!
do tego polecam proseco ;-)))

Dziękujemy, paulek116
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne polecam, duże porcje, ładnie podane, świeże, nawet dobra kaczka
Każdy znajdzie coś dla siebie

Dziękujemy, ma_gosiaw803
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Trafiliśmy tu z żoną w oparciu o opinie na TripAdvisor. Wprawdzie kelnerki były bardzo zabiegane (dosłownie) i chwile potrwało zanim ktoś nas obsłużył, ale ani do jezdnia ani do obsługi nie mamy zastrzeżeń. To był miły przystanek w czasie naszej podróży. Chętnie tu wrócimy.

Dziękujemy, O9426DOdanielk

Z Pieca i z Gara — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Susiec, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Z Pieca i z Gara? Podziel się wrażeniami!