Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

W hotelu spędziliśmy rodzinnie tydzień na początku sierpnia.
Bardzo przestronny pokój (40 kanałów TV) oraz łazienka.
Urozmaicone i składające się z dużej ilości dań śniadania i obiadokolacje.
Duży basen (na miejscu ratownik), w basenie dysze masujące co ułatwiało regenerację po aktywnych wypadach rowerowych. W strefie wypoczynku fajne leżaki (przy basenie oraz na tarasie) i sauna sucha (troszkę szkoda że nie ma parowej).
Ponadto do dyspozycji gości siłownia, pokoje zabaw dla dzieci, pokój z grami na konsolach. Wieczorem polecam odwiedzić klimatyczny bar.
Obsługa kompetentna, uśmiechnięta oraz pomocna, dało się załatwić wszystkie sprawy (ważne dla nas przechowanie rowerów).
Jak dla nas - rewelacja.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Golden Tulip Hotels - Louvre Hotels Group
Dziękujemy, lukczar3
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Ogólnie wszystko niby dobrze. Ale jak na 4* znalazłoby się kilka niedociągnięć. Jedzenie przeciętne. Najmocniejszym punktem jest obsługa. Pani Patrycja chyba najmilsza i najbardziej kompetentna :)
Warto pojechać.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, ewap01
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Pięknie położony hotel, blisko szlaków górskich, obsługa bardzo miła i pomocna. Jedzenie świeże i smaczne. Czystość pokojów idealna. Basen czysty . Ręczniki i szlafroki na basen w pokojach. Jedynie co nas raziło to nie wykończone detale. Hotel nowy, a brakuje ogrodzenia wokół posesji, gdzieniegdzie stary zniszczony płot, brakuje ogrodzenia na korcie tenisowym i wokół boiska, w pokojach brakuje półki pod prysznicem np. na odżywkę do włosów, trzeba się schylać. Ogród niby zagospodarowany a miejscami puszcza. Mam nadzieję, że jednak szefostwo hotelu ma w planach wykończenie ogrodu i innych niedoróbek, mam nadzieję, że nie stanie się to polską prowizorką.

Dziękujemy, ostasia
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

duży pokój rodzinny spełnił nasze oczekiwania z nawiązką (rodzina 2+2), jedzenie bardzo dobre, okolica spokojna ale my właśnie tego szukaliśmy, świetny basen - tu jedna uwaga nie do basenu ale do pana ratownika, który otworzył podczas jednej z wizyt a basenie drzwi na taras i trochę "ciągnęło".
Podsumowując. Pomimo lekkich obaw po przeczytaniu jednej czy dwóch niepochlebnych ocen na tripadvisor hotel w 100% spełnił nasze oczekiwania.

PS. Za żenujące uważam negatywne komentarze odnośnie obsługi zza wschodniej granicy. Szkoda, że tak szybko zapomnieliśmy jak wielu z nas bądź z naszych bliższych lub dalszych znajomych wykonywało / wykonuje taką samą lub podobną prace w UK, Irlandii, Niemczech po 1 maja 2004 roku.

Dziękujemy, miodowicz
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

pojechaliśmy w ciemno i miło rozczarowaliśmy się. Piękne pokoje , bardzo dobre jedzenie ,szczególnie śniadania .Obiekt czysty ,przyjemny ,fajny basen,siłownia ,mechaniczne masaże.Doskonała baza wypadowa do wycieczek .Komfort i spokój . Bardzo duże i wygodne pokoje 2-osobowe ale rodzinnym też nic nie brakuje.

Dziękujemy, janw896