“Jedyne co dobre, to kawa”
Restauracja Azymut — recenzja

Restauracja Azymut
Opis: W naszej restauracji mogą państwo posmakować kuchni pachnącej tradycją. Wykorzystanie lokalnych produktów i dawnych receptur pozwoliło nam na odtworzenie prawdziwi tradycyjnej kuchni. Proponujemy również doskonale przyrządzone dania mięsne. Aromatyczne zupy, świeże lokalne ryby, a także dania w trendzie fit&fresh. Nie mogłoby zabraknąć dziczyzny, w którą obfitują nasze lasy.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kawa! I niestety to tyle dobrego. Placki ziemniaczane są tylko z nazwy. Tak naprawdę to mączne gluty bez smaku. Kotlet schabowy ze starego mięsa w ohydnej panierce. Jedynie zupy możliwe. Porcje wielkie,ale co z tego, jeśli niesmaczne. Całe szczęście, że ceny niewygórowane, to przynajmniej się nie wykosztowaliśmy.

Dziękujemy, Gapelka

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja to jedna wielka pomyłka, z wejścia wita nas zapach starego oleju, kelnerzy bardzo powoli wykonują swoją prace, na menu jak i zamówione jedzenie czeka się bardzo długo. Jedzenie jest poniżej jakiego poziomu. Niedaleko znajduje się konkurencyjna restauracja, gdzie jedzenie jest bardzo dobre a kelnerzy przy pełnej sali gości są sympatyczni i szybko wykonują swoją prace.

Dziękujemy, 730joannaj
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromny plus za metamorfozę miejsca:)
Jedzenie również dorównuje wystrojowi-spore dania. Bardzo smaczny chłodnik z zapiekanymi ziemniaczanymi łódeczkami :)

Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Super! Ładna, klimatyzowana restauracja. Przemiła obsługa, pyszne jedzonko w przystępnych cenach. Pomimo wielu gości czas oczekiwania na zamówienie nie był długi. Polecam polędwiczki w sosie kurkowym. Pychotka! Ukłony w stronę kucharza:) Miejsce niedawno przeze mnie odkryte, ale z pewnością i przyjemnością tam wrócę.

1  Dziękujemy, dorka201820
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i obsługa. Aż chciałoby się spróbować innych dań ale te zamówione były już tak dużych rozmiarów, że nam nie udało się dokończyć. Polecam.

1  Dziękujemy, kamiln685

Byłeś(-aś) w Restauracja Azymut? Podziel się wrażeniami!