Elafonissi
Odpoczynek i zwiedzanie

Super miejsce fantastyczna laguna z pięknym czerwonym piaskiem i błękitną wodą.Na miejscu możliwość... Przeczytaj więcej

Arkadiusz W
Nakło nad Notecią, Polska
Bajeczna plaża :)

Warto odwiedzic to miejsce, chocby ze względu na lazur wody i różowy piasek. Widoki... Przeczytaj więcej

WiolaGlos
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 794)

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna plaża z różowym pisakiem. Super miejsce do nurkowania. Cena dwóch leżaków z parasolem odpowiednia 9€. Bardzo wietrzna plaża.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, Aaaadrian
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tłumy ludzi, różowy piasek tylko małymi miejscami, full aut, ale za to płycizny wiec bezpiecznie, plus ciepła woda :)

Dziękujemy, trenerkas
Zrecenzowano: 6 września 2019

Super plaża, woda krystalicznie czysta, wzdłuż całego brzegu widoczna cienka warstwa różowego piasku . Plaża ma fajne zaplecze gastronomiczne i sanitarne. Polecam na plaże przyjechać własnym samochodem ( z wypożyczalni ) a nie wycieczka zorganizowaną. Najlepiej z hotelu wyjechać wczas rano po śniadaniu gdyż około godz. 11.00 zaczynają się zjeżdżać na potęgę autokary i robi się tłoczno. Sama droga przez góry ciekawa , bardzo ładne widoki choć może dla niektórych być wymagająca . Przy własnym samochodzie można zatrzymać się na drodze w typowych greckich wioskach i zakupić lokalne specjały. Bardzo polecam.

1  Dziękujemy, Joker76ers
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam wybrac sie na Lagune Elafonissi bedac na Krecie! Dlugosc drogi uzalezniona oczywiscie od miejsca pobytu, ale nawet jesli bedzie trwala kilka godzin-warto! Droga sama w sobie tez ma urok, kreta droga w gorach robi wrazenie. A na plazy, piasek boski, widoki cudowne, woda jak na drugim koncu swiata! Wiele ludzi w sezonie, ale teren tez spory wiec nie ma tragedii. Wiatr jest troche meczacy.

1  Dziękujemy, marcik08
Zrecenzowano: 1 września 2019

Byliśmy tam na wycieczce. 3 godziny to zdecydowanie za krótko. Najlepiej się wybrać na cały dzień. W lipcu był wielki tłok więc myślę, że inna pora byłaby lepsza. Zachwycające widoki. Zdecydowanie polecam!

1  Dziękujemy, Mario2031