Zapisz
Słowa nie oddadzą tego co się zobaczy!

Absolutne "must be" pobytu na Krecie. Przepiękne miejsce. Idealne i bezpieczne dla dzieci... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 października 2020
Konrad S
Rzeszów, Polska
Bajkowo i cudownie

Wynajęliśmy z żoną Suzuki Vitara i jazda do Elafonisi.Warto było.Przepiekne miejsce.Lekkie odczucie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 września 2020
mariosikatarzynap
Przeczytaj wszystkie recenzje (14 349)

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tłumy ludzi, różowy piasek tylko małymi miejscami, full aut, ale za to płycizny wiec bezpiecznie, plus ciepła woda :)

Dziękujemy, trenerkas
Zrecenzowano: 6 września 2019

Super plaża, woda krystalicznie czysta, wzdłuż całego brzegu widoczna cienka warstwa różowego piasku . Plaża ma fajne zaplecze gastronomiczne i sanitarne. Polecam na plaże przyjechać własnym samochodem ( z wypożyczalni ) a nie wycieczka zorganizowaną. Najlepiej z hotelu wyjechać wczas rano po śniadaniu gdyż około godz. 11.00 zaczynają się zjeżdżać na potęgę autokary i robi się tłoczno. Sama droga przez góry ciekawa , bardzo ładne widoki choć może dla niektórych być wymagająca . Przy własnym samochodzie można zatrzymać się na drodze w typowych greckich wioskach i zakupić lokalne specjały. Bardzo polecam.

1  Dziękujemy, Joker76ers
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam wybrac sie na Lagune Elafonissi bedac na Krecie! Dlugosc drogi uzalezniona oczywiscie od miejsca pobytu, ale nawet jesli bedzie trwala kilka godzin-warto! Droga sama w sobie tez ma urok, kreta droga w gorach robi wrazenie. A na plazy, piasek boski, widoki cudowne, woda jak na drugim koncu swiata! Wiele ludzi w sezonie, ale teren tez spory wiec nie ma tragedii. Wiatr jest troche meczacy.

1  Dziękujemy, marcik08
Zrecenzowano: 1 września 2019

Byliśmy tam na wycieczce. 3 godziny to zdecydowanie za krótko. Najlepiej się wybrać na cały dzień. W lipcu był wielki tłok więc myślę, że inna pora byłaby lepsza. Zachwycające widoki. Zdecydowanie polecam!

1  Dziękujemy, Mario2031
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z zona na plazy na pare godzin jadac na miejsce okolo 3 i powiem wam ze warto. Plaza robi ogromne wrażenie, jest wszystko co potrzeba no i lazurowa woda, mozna poczuć sie jak na Malediwach. Uciążliwy moze byc wiatr pojawiajacy sie z nikąd no i dojazd... To jest naprawdę cos. Pelno kretych uliczek przez male miasteczka i ciasne przesmyki na gorzystych drogach. Droga meczaca ale final wart wszystkiego...

1  Dziękujemy, karolk460