“Przyzwoity obiad”
Włoska Robota — recenzja

Włoska Robota
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Lusówko)

Z Włoskiej Roboty zamawiałam już kiedy makaron na wynos (pracuję niedaleko), tym razem postanowiłam wybrać się tam z mężem na obiad.
Jest to restauracja włoska ze skromną kartą, gdzie przeważającą cześć stanowią pizze. Zamówiłam krem borowikowy i polędwiczkę wieprzową również w sosie borowikowym z gnocchi. Wszyscy wokoło zamawiali pizze - wyglądała pysznie. My natomiast postawiliśmy na dania obiadowe; czas oczekiwania był bardzo krótki, ale to fajnie, gdyż byliśmy głodni :)
Przechodząc do sedna - wrażenia smakowe są dość neutralne. Zupa była smaczna, natomiast bez szału. Doprawiam pieprzem, chciałam również ją dosolić, ale młynek z solą, który stał na stole, był pusty... Drugie danie - także było w porządku pod względem smaku. Pieknie prezentowało się na talerzu (nie zrobiłam fotki, ale na Facebooku restauracji jest zdjęcie tego dania i moje wyglądało tak samo). Mamy minus za dodatek warzywny - mała kupka rucoli, na niej 2 pomidorki koktajlowe przekrojone na pół, posypane parmezanem, to jednak skromna porcja. Bardziej jak ozdoba.
Obsługiwała nas sympatyczna kelnerka, ale przydałoby się Pani trochę poduczyć trzymania i noszenia talerzy :) Mi osobiście to mocno nie przeszkadza, ale klienci są różni.
Polecam wejść do Włoskiej Roboty i spróbować samemu ich dań.

P.S. Latające wewnątrz muchy są trochę irytujące - może zróbcie coś z tym :)

Dziękujemy, martasN1446XD

Zrecenzowano 10 lipca 2019

Co do atmosfery to bardzo kiepska. Dwa razy obsługiwała nas pani w średnim wieku. Zero uśmiechu i obsługa "jak za karę". Latem, w środku lokalu latają muchy i komary (nie mogliśmy ich odpędzić). Na zamówionej pizzy była nieświeża rukola. Jak na ceny pizzy w granicach 30 zł, nieświeże składniki to jest jeden wielki żart. Zdecydowanie nie polecam! Pizze szału nie robią a jest drożej niż w niejednej dobrej pizzerii w Poznaniu.

Dziękujemy, Katarzyna Z
Zrecenzowano 18 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza. Polecam szczegolnie tym ktorzy sa przeciwnikami popularnych nie wiedziec czemu pizzeri ktore uzywaja najtanszych skladnikow i maja takie ciasto ze juz jeden kawalek zapycha nas na pol dnia... na szczescie tutaj tego nie ma:) bardzo mnie to cieszy i mam nadzieje ze nigdy to sie nie zmieni.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, piotrgorz

Włoska Robota — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Baranowo, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Tarnowo Podgórne, Wielkopolska

Napachanie, Wielkopolska
Tarnowo Podgórne, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Włoska Robota? Podziel się wrażeniami!