Baaaardzo fajne miejsce dla rodziny z dziećmi

Zrecenzowano: 1 września 2019
ra8118
Gorzów Wlkp., Polska
wypad rodzinny

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018
halinatR
Torzym, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule. Bardzo fajne miejsce dla rodziny z dziećmi zwłaszcza w upalny dzień. Miła odmiana cenowa zwłaszcza po nadmorskim urlopie. Ścieżki w cieniu, dużo przystanków, płace zabaw. Zdecydowanie polecamy!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, ra8118
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Bardzo fajne miejsce dla dzieci w różnym wieku,bylismy z wnukami (3 ). Bardzo ciekawie wyeksponowane zwierzęta, do tego place zabaw. Gdyby nie to,że trafiliśmy w bardzo upalny dzień co mimo lasku i cienia było troche męczące zarówno dla nas jak i dla dzieci ale tegoroczna aura taka była. Dzieci były bardzo zadowolone, nagrane odgłosy tez robiły wrazenie. Ogólnie polecam. Można tu spędzić kilka godzin, bo jest też miejsce gdzie serwują dobre lody, sałatki i cos na ciepło.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, halinatR
Zrecenzowano: 28 października 2017 z urządzeń przenośnych

Naprawde ciekawy park dinozaurow, nasza rodzina bylismy w kilku ale ten ma super atmosfere. Godna atrakcja do polecenia dla rodzin z dziecmi.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
1  Dziękujemy, Jerzy Z
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, można przyjemnie spędzić popołudnie. Dużo ładnych modeli dinozaurów, ciekawe opisy. Jest też plac zabaw dla dzieci. Bardzo ciekawe muzeum z minerałami, skamielinami i meteorytami. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
1  Dziękujemy, 417dariuszg
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2016

Park Dinozaurów w Nowinach Wielkich to dla mnie rewelacja. Bardzo zniesmaczona po odwiedzeniu z wnuczką ZOO w Świerkocinie, wracałam do Gorzowa Wlkp. Po drodze zajechałam do Parku Dinozaurów w Nowinach Wielkich. Po tym ZOO, wiele w tym Parku się nie spodziewałam. A tutaj miłe zaskoczenie, prawie szok. Pięknie zrobiony Park z Dinozaurami. Zrobiony i urządzony z rozmachem, na dużym terenie dinozaury umiejscowione wśród leśnych drzew wyglądają bardzo naturalnie. Jest ich naprawdę dużo. Przy każdym tabliczka z opisem eksponatu. Jest sklepik, w którym można kupić pamiątki i warte obejrzenia skamieniałości - rewelacja. Można coś zjeść , dla dzieci jest plac zabaw fajnie urządzony. Zajechałam bo było po drodze - i czegoś takiego się nie spodziewałam w tej malutkiej miejscowości, szczególnie po tym "niby" ZOO Safari w Świerkocinie. Cena za wstęp też mile mnie zaskoczyła, tyle można zobaczyć i tyle można się dowiedzieć za tak niewiele. Polecam to miejsce wszystkim mieszkającym w pobliżu Nowin Wielkich a także przejeżdżającym przez woj. lubuskie - dobre miejsce na odpoczynek w czasie podróży, Ciekawe miejsce dla dzieci, ja także uzupełniłam sobie wiedzę o dinozaurach.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
1  Dziękujemy, JolantaP766