“Lepiej było jechać głodnym”
Zajazd Pod Delfinem — recenzja

Zajazd Pod Delfinem
Zrecenzowano 9 września 2019

Filet z pstrąga to jakaś porażka. Ości tam było tyle, że trzeba było dzieciom "przegrzebywać" mięso żeby sobie krzywdy nie zrobiły. Czas oczekiwania to tyle, że chciałem tam rozbić namiot. Zamówienie pomylone, a liczenie "za 100g" to pomyłka. Waga tego "filetu" pewnie razem z lodem. Nie polecam.

Dziękujemy, gusioo

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jedzenie marnej jakości -mimo wielkiej możliwości i bogactwa własnego stawu.Ryby podane w formie jak z najgorszej budy że smażonymi rybami,zamówiony bulion wołowy ,chyba z oszczędności rozcieńczony wodą i przesolony do granicy smaku.Ryba sum w smażona w głębokim tłuszczu. Podana z ochodzącą grubą panierką w dodatku na wpół surowa i bez smaku.Zamówiny sum z grilla jeszcze gorszy.Trzeba mieć duży talent, żeby to tak umiejętnie zepsuć.Cena z górnej ,a jakość z najniższej półki. Odradzam to jedzenie barowe nie restauracyjne.

Dziękujemy, meduzaduza
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Spoko miejsce. Polecam miłośnikom ryb wszekiej maści. Osobiście polecam pikantną zupę rybną i halibuta z grilla, palce lizać.

Dziękujemy, JanTomaszD
Zrecenzowano 18 lutego 2019

Zamówienie składało się z dania z kotletem schabowym oraz roladą, jak również rosołu z kluseczkami (uwaga są to raczej kawałki czegoś o smaku wątróbki, a nie jakby się mogło wydawać kluseczki-zacierki). Po zjedzenie wszyscy mieliśmy problemy z żołądkiem. Nie polecam. Więcej tam nie zawitam.
Ponadto bardzo drogo za obiad dla 2 osób (zupa i drugie danie + napój) zapłaciłam 93 zł.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Kar Z
Zrecenzowano 17 stycznia 2019

Wielu zatrzymuje się w tym lokalu na trasie Wisła - Katowice ponieważ mają tam świeże ryby,jednak lokal jest raczej zwykłym zajazdem.Zamawia się potrawę przy kasie,dostaje numer stolika i gdy jedzenie jest gotowe,płaci się w zależności od wagi ryby.Czasami wychodzą spore sumy ,ponieważ oddzielnie trzeba dobrać dodatki.Oprócz ryb można zamówić danie mięsne.Bardzo smaczna jest rybna zupa na ostro i rybny rosół.W niedzielę ,latem trudno o stolik ,ale jest też piękny ogród z sadzawkami ,gdzie pływają ryby.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, _grazynawos51

Zajazd Pod Delfinem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Górki Wielkie, Województwo śląskie

Ustroń, Województwo śląskie
Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Pod Delfinem? Podziel się wrażeniami!