“Pyszny obiad w "przydroznej" knajpie”
Biesiada Weselna — recenzja

Biesiada Weselna
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Kumiała)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Zatrzymalismy sie na obiad wraz z ze znajomymi podczas podrozy sluzbowej. Wybor dan bardzo duzy, jedzenie przepyszne! Swiezutkie I bardzo smaczne. Mila obsluga, pomimo duzego ruchu nie czekalysmy bardzo dlugo. Duzo miejsc na zewnatrz, troche mniej wewnatrz I duzo chetnych. Pomimo tego nie bylo problemu ze znalezieniem miejsca.Ceny bardzo przystepne. Polecam ze szczerym sercem.

Dziękujemy, kjnja

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

W trasie do Augustowa, mając nie za dużo czasu, mając też ochotę na coś konkretnego do jedzenia, zatrzymałam się przy trasie w Korycinie.
Na plus- wygodny wjazd i wyjazd, wygodny parking, na dania czeka się krótko ( dzień roboczy), spory wybór dań, dodatkowo lokalne specjały do zakupu na tzw. pamiątkę, ryby w occie, mrożone domowe pierogi, lokalne wędliny.
Zamówiłam zupę kurkową, dobrą i konkretną z malutkimi kluseczkami i moje ulubione o tej porze roku pierogi z jagodami - 10 sporych, smacznych sztuk.
Gdybym wiedziała wcześniej, zrezygnowałabym z bitej śmietany i sztucznej polewy truskawkowej, były zupełnie niepotrzebne.
Za ten naprawdę solidny i smaczny obiad zapłaciłam 32 PLN.
Na minus- niezbyt czysto, a restauracja raczej w klimacie z „lat dawnych”.

Dziękujemy, AgnieszkaBialka
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Zatrzymaliśmy się tutaj w drodze powrotnej z Augustowa na Dolny Śląsk. Było szybko, sprawnie i bardzo smacznie. Gorąco polecam na szybki odpoczynek i regenerację sił. Jechaliśmy 11-osobową grupą i nasze zamówienie było bardzo zróżnicowane od zupy rybnej poprzez barszcz z kołdunami, naleśniki z czekoladą, szpinakiem, schab w sosie kurkowym, de volaille i łososia. Mimo tak rozległego zamówienia wszyscy otrzymaliśmy posiłek w czasie nie dłuższym niż 20 minut. Dodatkowo wszystko świeże i bardzo smaczne. Na deser zjedliśmy lody produkowane na miejscu, a na drogę zakupiliśmy swojskie wędliny, których obfity wybór jest dostępny na miejscu w lokalu. Bardzo serdecznie polecam.

Dziękujemy, Jari_12
Zrecenzowano 17 marca 2019

Odwiedza(la)m to miejsce od lat (tzn. "starą Biesiadę"). Ale po ostatnim razie absolutnie omijać będę. Kiedyś było to miejsce z dobrym jedzeniem, teraz nie można tego stwierdzić. Ostatnie kilka razy utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie warto tam tracić pieniędzy, a także i zdrowia. Surówki stare, najprawdopodobniej mieszane z innymi partiami, ryba rozmrażana wodnista, placki ziemniaczane to raczej placki mączne z domieszką ziemniaków. Kawa lura i niesmaczna. W toalecie brudno. Rozumiem, że "przewija" się tam dużo klientów, bo obiekt przy ruchliwej trasie, ale to nieusprawiedliwia.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, bozmakjaf
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Od lat super miejscówka do jedzenia na trasie Białystok - Augustów. Jedzenie naprawdę godne polecenia. Domowe jedzenie. Bardzo szeroki wybór. Wszystko swierze. Cydiwns zupa rybna z kawiorem. Doskonale pierogi m.in. z cielęciną, kurkami, gęsią. Wybór wędlin swojskich oraz pieczywa. Naprawdę warto się tu na jedzenie zatrzymać !

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 627tomaszr

Byłeś(-aś) w Biesiada Weselna? Podziel się wrażeniami!