Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy Restauracje Spichlerz na kolację . Czas oczekiwania od 45-1,5h. Przystawka została zaserwowana po daniu głównym a napoje po ok 50 minutach. Czas powalajacy niestety posiłki już nie. Przecietny makaron i focaccia. Obsługa kelnerska na duży minus. Po pierwszej wizycie już raczej nie powrócimy .

2  Dziękujemy, Helens220584
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Korzystaliśmy z restauracji. Miejsce bardzo przyjemne. Otoczenie bardzo zadbane. Obsługa sprawna. Jedno z dań okazało się niedogotowane. Zaproponowano mi inne danie. W ramach przeprosin podarowano nam dwie lemoniady gratis. Dania główne baaaaaardzo smaczne. Na potrawkę na pewno wrócimy. Mięso- suuuper. Ktoś tam zna się na rzeczy. Rozczarowały nas trochę desery. Lody z owocami smaczne, ale jakoś nie pasowały nam do innych dań. Natomiast deser, który nazywał się Krem Angielski, pięknie wyglądał, ale z kremem angielskim miał niewiele wspólnego.

Dziękujemy, MC_Ewelina
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Wspaniale miejsce. Budynki, pokoje jak i basen i sauny na poziomie 5 gwiazdek. Doskonala kuchnia i pyszne sniadanie. Pokoj wysokiego standardu, lazienka genialna. Pelen profesionalizm obslugi na kazdym kroku.

Drogo, ale za cena idzie jakosc.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, 669aleksander
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Choć ośrodek jest ok to ten element (z tytułu) jest dla mnie nie do przyjęcia. Jest to swojego rodzaju miejsce indoktrynacji prawicowo pisowskiej.
Mnie i nikogo z mojej firmy do czasu zmiany tego stanu tam już nikt nie zobaczy

Typ podróży: Podróż służbowa
3  Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019

Miejsce z klimatem i dbałością o szczegóły nawiązujące do stylu rustykalnego. Składa się z kilku osobnych budynków zlokalizowanych na sporym i ogrodzonym terenie. Tworzą je odrestaurowane budynki dawnego majątku ziemskiego. Idealne miejsce dla entuzjastów jazdy konnej, ale również pragnących wypocząć z dala od zgiełku. Na terenie ośrodka odbywają się wesela, jednak ku mojemu zdziwieniu jest to praktycznie niezauważalne i nie zakłóca spokoju mieszkańców części hotelowej. Duża restauracja z tarasem zewnętrznym i położonym obok placem zabaw dla dzieci, co pozwala mieć pociechy w zasięgu wzroku. Smaczna kuchnia. Bardzo dobrze wyciszone pokoje. Atutem jest klimatyzacja w pokojach. Pokoje hotelowe znajdują się w trzech budynkach i tylko jeden z nich ma bezpośrednie połączenie ze strefą SPA.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, peregrineML