“Świeżość ryb okupiona długim oczekiwaniem”
Drewutnia — recenzja

Drewutnia
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Olpuch)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce gdzie można zjeść świeże ryby oraz inne regionalne potrawy. Duży ogród z placem zabaw więc dla par z dziećmi to plus.W sezonie letnim w weekendy w okresie obiadowym trzeba czasami czekać na rybę do 2 godzin. Zupy wydawane są szybko.

Dziękujemy, Mateusz F

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

..i to zasługa tego, że Drewutnia robi swoje bez zadęcia, udawania lokalu w stylu ąę. Niby drewniak, w otoczeniu lasu, a w środku dania, które przez resztę roku się wspomina. Obowiązkowa sielawa! To fakt. Poza tym baba ziemniaczana (pycha), pierogi z dziczyzną (pycha - zamówiliśmy dodatkowo dwie porcje na wynos), pstrąg również. Ziemniaki opiekane, frytki grubo krojone. Naprawdę polecam, dla wszytskich planujących wypoczynek na Kaszubach. Obok jest budka z lodami naturalnymi - to też słodki obowiązkowy punkt w tym miejscu.

Dziękujemy, kozackanazwa
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przypadkowo trafilismy na ten bar w poblizu miejscowosci Wdzydze Kiszewskie. Pozytywne zaskoczenie lokalizacja w lasku. Drewniany domek typu karczma. Sa lawy w srodku i na zewnatrz. Polecam bardzo dobrze przyrzadzane swieze ryby. Polecam filet z sandacza. Nie polecam salatek, sa bez wyrazu. Jest piwo ale niestety nie ma wina. Na miejscy jest wedzarnia i mozna po smacznym posilku kupic sobie wedzona rybke. Ceny bardzo dostepne ale placic mozna tylko gotowka. Ubikacja typu slawojka jest w oddaleniu od baru co moze byc problemem dla osob niepelnosprawnych.

Dziękujemy, jerzy39
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Bardzo dobre lokalne jedzenie w normalnej cenie. Jeśli ktoś jest w okolicy trzeba wpaść. Ryby świeże, smaczne. Pierogi i inne dania najlepsze w promieniu 100km. Byliśmy tam kilka razy i zawsze zadowoleni.

Dziękujemy, Karolinabartosz
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

przy okazji urodzin żona zabrała mnie na randkę do Drewutni jako miejsca, w którym kiedyś była i było mega smacznie - mogę teraz również i ja to potwierdzić - mega dobre jedzenie - pierogi z dzika oraz baba ziemniaczana - mniam
polecamy :)

Dziękujemy, Maliniaki

Drewutnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kościerzyna, Pomorskie
Stara Kiszewa, Pomorskie

Wąglikowice, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Drewutnia? Podziel się wrażeniami!