“swieze ryby”
Drewutnia — recenzja

Drewutnia
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Olpuch)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przypadkowo trafilismy na ten bar w poblizu miejscowosci Wdzydze Kiszewskie. Pozytywne zaskoczenie lokalizacja w lasku. Drewniany domek typu karczma. Sa lawy w srodku i na zewnatrz. Polecam bardzo dobrze przyrzadzane swieze ryby. Polecam filet z sandacza. Nie polecam salatek, sa bez wyrazu. Jest piwo ale niestety nie ma wina. Na miejscy jest wedzarnia i mozna po smacznym posilku kupic sobie wedzona rybke. Ceny bardzo dostepne ale placic mozna tylko gotowka. Ubikacja typu slawojka jest w oddaleniu od baru co moze byc problemem dla osob niepelnosprawnych.

Dziękujemy, jerzy39

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Bardzo dobre lokalne jedzenie w normalnej cenie. Jeśli ktoś jest w okolicy trzeba wpaść. Ryby świeże, smaczne. Pierogi i inne dania najlepsze w promieniu 100km. Byliśmy tam kilka razy i zawsze zadowoleni.

Dziękujemy, Karolinabartosz
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

przy okazji urodzin żona zabrała mnie na randkę do Drewutni jako miejsca, w którym kiedyś była i było mega smacznie - mogę teraz również i ja to potwierdzić - mega dobre jedzenie - pierogi z dzika oraz baba ziemniaczana - mniam
polecamy :)

Dziękujemy, Maliniaki
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Spokojnie, miło, smacznie bez zadęcia i kiczu. Ryby i pierogi bardzo ok. Przydałoby się jakieś ciekawe wino do tych ryb, a nie tylko piwo, dlatego o jedną gwiazdkę mniej

Dziękujemy, gajaijaga
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bar z rybami, które można zjeść smażone albo wędzone i obie formy sielawy pyszne, surówki dobre, racuchy także. Nie jadłam ale obok nas pan zajadał się zupą rybną i mówił, że dobra.

Dziękujemy, blesiat

Drewutnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kościerzyna, Pomorskie
Stara Kiszewa, Pomorskie

Wąglikowice, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Drewutnia? Podziel się wrażeniami!