“Obiad ”
Smaczki Maszki — recenzja

Smaczki Maszki
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Baranowo)
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam wszystkim, miejsce przyjazne dla wegetarian

1  Dziękujemy, Askamysza

Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niedzielny rodzinny obiad. Mimo braku rezerwacji bez problemu znajdzie sie miejsce dla 4 osob.
Nietuzinkowe menu , lekkie , stosowne do pory roku.
Doskonala obsluga.

Polecam
MK

1  Dziękujemy, edwardowo
Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Niedawno weszło nowe menu. Bardzo duża wariacja, każdy znajdzie dla siebie coś smacznego. Pyszny tatar wołowy, burger mięsny i burger wege petarda!!! Szparagi z jajkiem w koszulce pycha !!! Mógłbym się rozwodzić na temat kolejnych dań, bo każde zasługuje na uwagę. Dania i miła, przyjazna atmosfera są niezastąpione w tym miejscu ;-)

2  Dziękujemy, Patryk M
Zrecenzowano 7 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Słyszeliśmy dobre opinie o kuchni, niestety nie dane nam było spróbować. Zarezerwowaliśmy stolik dla dziesięciu osób z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Jakież było nasze zdziwienie po przybyciu na miejsce, kiedy okazało się, że nie ma naszej rezerwacji. I nie to było największym problemem; przecież każdemu może zdarzyć się pomyłka. Jednak skandalem okazało się zachowanie pani manager, która nie zaproponowała żadnego rozwiązania, stwierdziła, że "przecież nie ma dla nas stolika" i zachowywała się tak jakby nas nie było. Na wyraźne pytanie, co proponuje w ramach rekompensaty, stwirdziła, że najlepiej bedzie jak sobie pójdziemy. Niewyobrażalne chamstwo!

Termin wizyty: marzec 2019
10  Dziękujemy, Trzyznaki
Zrecenzowano 20 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie,ladnie podane,obsluga bardzo sie stara,wystroj minimalistyczny,taki jak lubie.Wrazenie czystosci.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, ala j

Smaczki Maszki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Smaczki Maszki? Podziel się wrażeniami!