“Nowe menu super....!”
Smaczki Maszki — recenzja

Smaczki Maszki
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Baranowo)
Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Niedawno weszło nowe menu. Bardzo duża wariacja, każdy znajdzie dla siebie coś smacznego. Pyszny tatar wołowy, burger mięsny i burger wege petarda!!! Szparagi z jajkiem w koszulce pycha !!! Mógłbym się rozwodzić na temat kolejnych dań, bo każde zasługuje na uwagę. Dania i miła, przyjazna atmosfera są niezastąpione w tym miejscu ;-)

2  Dziękujemy, Patryk M

Zrecenzowano 7 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Słyszeliśmy dobre opinie o kuchni, niestety nie dane nam było spróbować. Zarezerwowaliśmy stolik dla dziesięciu osób z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Jakież było nasze zdziwienie po przybyciu na miejsce, kiedy okazało się, że nie ma naszej rezerwacji. I nie to było największym problemem; przecież każdemu może zdarzyć się pomyłka. Jednak skandalem okazało się zachowanie pani manager, która nie zaproponowała żadnego rozwiązania, stwierdziła, że "przecież nie ma dla nas stolika" i zachowywała się tak jakby nas nie było. Na wyraźne pytanie, co proponuje w ramach rekompensaty, stwirdziła, że najlepiej bedzie jak sobie pójdziemy. Niewyobrażalne chamstwo!

Termin wizyty: marzec 2019
10  Dziękujemy, Trzyznaki
Zrecenzowano 20 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie,ladnie podane,obsluga bardzo sie stara,wystroj minimalistyczny,taki jak lubie.Wrazenie czystosci.

1  Dziękujemy, ala j
Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała kuchnia. Wyrafinowana ale bez udziwnień. Interesujące zestawy smaków. Urozmaicona Przyjazna obsługa i życzliwa atmosfera. Jedna z najlepszych kuchni w Poznaniu. Polecam

2  Dziękujemy, klara22
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna, osiedlowa knajpka z rodzinną atmosferą, przemiłą i profesjonalną obsługą.
Jedzenie doskonałe, podane przepięknie i szybko. Widać i czuć, że kucharze nie boją się eksperymentowania. Karta nie jest zbyt długa, ale i tak trudni wybrać, bo wszystko brzmi przepysznie i takie się okazuje.
Rozczulają drobiazgi - czekadełko w wersji dla mięsożerców i wegetarian albo miseczka miodu do herbaty.
Dopisujemy do listy najpyszniejszych miejsc w tej okolicy i dziękujemy za przepyszny obiad!

1  Dziękujemy, Caruso100

Smaczki Maszki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Smaczki Maszki? Podziel się wrażeniami!