“Obiad rodzinny”
Smaczki Maszki — recenzja

Smaczki Maszki
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Baranowo)
Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała kuchnia. Wyrafinowana ale bez udziwnień. Interesujące zestawy smaków. Urozmaicona Przyjazna obsługa i życzliwa atmosfera. Jedna z najlepszych kuchni w Poznaniu. Polecam

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, klara22

Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna, osiedlowa knajpka z rodzinną atmosferą, przemiłą i profesjonalną obsługą.
Jedzenie doskonałe, podane przepięknie i szybko. Widać i czuć, że kucharze nie boją się eksperymentowania. Karta nie jest zbyt długa, ale i tak trudni wybrać, bo wszystko brzmi przepysznie i takie się okazuje.
Rozczulają drobiazgi - czekadełko w wersji dla mięsożerców i wegetarian albo miseczka miodu do herbaty.
Dopisujemy do listy najpyszniejszych miejsc w tej okolicy i dziękujemy za przepyszny obiad!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Caruso100
Zrecenzowano 22 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa wita Cię już od samego progu uśmiechem i dobrym słowem. Dania wizualnie robią fajne wrażenie, a samo ich smakowanie to uczta dla kubków smakowych. Świetne miejsce na uboczu, ceny bardzo przystępne, z pewnością będę korzystał częściej - polecam!!!

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Fonzyy007
Zrecenzowano 9 listopada 2018

W restauracji jest bardzo czysto i przyjemnie. Obsługa grzeczna i uprzejma. Do restauracj wybraliśmy się z naszą czteroosobową rodziną i każdy zamówił inne danie. produkty są świeże. a dania dobre. Jedyne na co chciałam zwrócić uwagę to to, że we wszystkich potrawach dominuje kolendra. Jadłam rosół z kaczki i wołowinę po chińsku i właściwie wszystko było na jednej nucie smakowej - kolendry i imbiru. Córka jadła zupę z pomodorów i znów podobny smak. Oczywiście biorę pod uwagę. że kazdy ma inny smak.
Ja osobiście wolę dania które przyprawiane są różnorodnymi ostrymi przyprawami.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, izabela20182018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Foodie J, Kierownik, Smaczki MaszkiOdpowiedź udzielona 11 listopada 2018

Dziękujemy za opinię. To może brzmieć nieprawdopodobnie, ale akurat z naszej karty wybraliście Państwo dania doprawiane kolendrą a jest ich w sumie 5 na 35 wszystkich możliwych pozycji. Jeżeli nie przepadacie Państwo za tym ziołem to bardzo prosimy o poinformowanie o tym kelnerów.
Wszystkiego dobrego,
Smaczki

Zrecenzowano 7 listopada 2018

Bylismy kilkakrotnie. Za każdym razem braliśmy inne danie. jest to dosyć łatwe, gdyz menu dosyć często się zmienia. Jest szeroki zakres wyboru: od kuchi azjatyckiej, poprzez europejską do typowo polskiej. Od dań wegetariańskich, poprzez ryby i owoce morza aż po dziczyznę. Na pewno będziemy wracali.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Paweł G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Foodie J, Kierownik, Smaczki MaszkiOdpowiedź udzielona 8 listopada 2018

❤️

Smaczki Maszki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Smaczki Maszki? Podziel się wrażeniami!