“Wędzony pstrąg”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Smażalnia pstrąga Córka
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Terka)
Zrecenzowano 6 września 2019

Jeżeli ktoś będzie w okolicy polecam wspaniałą smażalnię pstrąga "Córka" w Terce . Smażonego nie jadłam ale za to wędzony pstrąg ....palce lizać. Gorąco polecam .

Dziękujemy, Maria C

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Smażony pstrąg bardzo dobry,wędzony taki sobie,z grilla nie udało mi się zjeść.Właściciel lokalu- MASAKRYCZNY.Stasznie niemiły i gburowaty.Nie nadaje się do obsługi gości.Nie polecam.Lepiej zjeść gdzie indziej.Taniej i w milszej atmosferze

1  Dziękujemy, Aneta L
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Odwiedziłam to miejsce z powodu polecanego w internecie pstrąga grillowanego, którego niestety nie dane było mi spróbować (o tym, że ewentualnie można dostać go w weekend zostałam bardzo niechętnie i nieuprzejmie poinformowana). Z zewnątrz to typowy przydrożny bar z frytkami. Pstrąg rzeczywiście smaczny, bardzo ciekawie doprawiona panierka, ryba odpowiednio dosmażona; frytki i surówki jak w każdym innym barze; jednak atmosfera i jakość obługi na poziomie godnym pożałowania. Pan przy kasie o podstawowych zasadach dobrego wychowania zdecydowanie nie słyszał, nie mówiąc już o jakichkolwiek zasadach obsługi klienta, dlatego niestety nie zamierzam więcej odwiedzać tego miejsca.

2  Dziękujemy, stajnia_unisi
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Zajazd może z zewnątrz sie nie wyróżnia, ale jest dużo zadaszonego miejsca. Pstag grilowany od 17. Wcześniej smażony ale naprawdę dobry. Nie jest najtanszy ale wart swojej wagi i ceny.

Dziękujemy, Maciej C
Zrecenzowano 20 listopada 2018

Kiedyś a konkretnie z 20 lat temu podawano tutaj znakomitego grillowanego pstrąga. Wcześniej marynowanego w jakieś sekretnej marynacie. Dzisiaj niestety ryba jak wszędzie czyli przeciętna. Szkoda .....

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, SKrakowski

Smażalnia pstrąga Córka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Solina, województwo podkarpackie

Solina, województwo podkarpackie

Wołkowyja, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Smażalnia pstrąga Córka? Podziel się wrażeniami!