Warto

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018
doloressa1980
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Czytam powyżej, ze w Bohonikach można smacznie i tanio zjeść. Że smacznie to na pewno ale czy tanio? Zamówiłem rosół z kołdunami za 15 zł ,(porcja miała max. 150 ml) i pierekaczewnik za 17 zł (porcja 1/4 małego talerzyka). Może dziecko by się najadło ale na pewno nie dorosły człowiek :-). Prawda, że kompot 2 zł ale leją też ze 100 może 150 ml. Także zapłaciłem 34 zł i sie nie najadłem :-) Ale jeśli chodzi o smak to na prawdę bardzo dobre :-)

Dziękujemy, Robert N
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Meczet trzeba zobaczyć, tym bardziej, że pani Eugenia uroczo opowiada, z dowcipem i dystansem. Ma dużą wiedzę, odpowiada na wszystkie pytania z pilotem. Naprzeciwko jest Kuchnia Tatarska. Wystrój stołówkowy, do toalety przechodzi się przez kuchnię, można podejrzeć proces przygotowywania posiłków. Jedzenie pyszne, surówki przyprawione bardzo nietypowo, przez co niezapomniane. Tanio, na duży głód lepiej zamówić podwójnie, bo trudno się najeść. Prawdziwy kompot za 2 złote! Dla wegetarian mało, ale się znajdzie. Niestety, to muzułmanie, więc z psem nie wolno absolutnie!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, fartunia
Zrecenzowano: 23 września 2018

Miejsce którego nie można ominąć będąc na " Tatarskim Szlaku" Ciekawy malutki meczecik w pięknej niekomercyjnej wiosce. Przegrywa jednak konkurencję z meczetem w Kruszynianach wg mnie m.in ze względu na mniejszą wiedzę i umiejętność jej przekazania przez oprowadzającą. Ale zobaczyć trzeba.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Wojtek3691
Zrecenzowano: 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Meczet otuliny kwiatowymi rabatami znajduje się na "Tatarski Szlaku", wieś klimatyczna niekomercyjna. Polecam odwiedzenie mizaru.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Asia-Tczew
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce, klimatyczne, mało turystów. Pani która opowiada o meczecie i kulturze tatarów niesamowita. Ciekawie, śmiesznie. Obok meczetu przysmaki tatarskie, warto odwiedzić cmentarz. Gorąco polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, doloressa1980