“Pstrągi warte odwiedzenia, a i zjedzenia”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
FISH BAR PiK Stawy u Wacława
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Folusz)
Zrecenzowano 3 września 2019

W ramach podróży sentymentalnej (,,Dygdoniówka" - gdzie teraz mieści się bar, było ulubionym miejscem naszych zabaw - wtedy opuszczonym i zarośniętym - w dzieciństwie) odwiedziłem to miejsce w celu oczywiście kulinarnym. Nie zawiodłem się, pstrąg smażony w najlepszym wydaniu (pasjonaci mogą go sami złowić), przygotowany idealnie, do tego sałatki, a wszystko w pięknym otoczeniu przyrody z szumem Kłopotnicy w tle.

Dziękujemy, Jerzy J
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zlowiony pstrąg smakuje lepiej. Pysznie, fajnie i piękna okolica. Lowisz rybkę, czekasz jak się zrobi na kuchni i palce lizać na końcu

Dziękujemy, Trail780696
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018

Najlepsza smażona ryba w Polsce, można samemu złowić następnie ryba jest czyszczona i smażona na różne sposoby.Można też zamówić bez połowu.Oczywiście przy bardzo dużej ilości klientów trzeba uzbroić się w cierpliwość.Bardzo polecam spróbować przepysznego smażonego pstrąga !!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, ketiw2015

Byłeś(-aś) w FISH BAR PiK Stawy u Wacława? Podziel się wrażeniami!