Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce na posiłek Białystok- Suwałki. Pyszne dania dnia oraz dania z karty. Zawsze tam zajeżdżam gdy jadę tą trasą. Rewelacja barszcz ukraiński! Chłodnik! Kaszanka! Obsługa bardzo miła, szybko serwowane dania.
Dziś flaczki i placki ziemniaczane.

Dziękujemy, P1717QXkatarzynak
Zrecenzowano: 12 marca 2019

Do Biesiady w Kumiale wstąpiłam na obiad podróżując z rodziną. Niestety nasze apetyty malały w miarę degustacji dań. Ryba okazała się rozpadająca i niesmaczna, surówki stare, skwaśniałe, marchewka z kawałkami czegoś nieokreślonego zielono-czarnego. Placki ziemniaczane były raczej tylko z nazwy, bowiem zamiast ziemniaków czuło się breję mączną.Odechciało nam się jeść. Pieniądze wyrzucone, wcale nie małe, jak na 3 osoby - 100 zł. Poza tym brudna toaleta, bez papieru. Przed kilkoma miesiącami byłam tam, jedząc naleśnik ze szpinakiem. Był niezły, teraz niesmak totalny.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, eviko1
Zrecenzowano: 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się w drodze do Augustowa na obiad. Duży wybór dań. Szybka obsługa. Niestety ziemniaki w daniu głównym były stare i odgrzewane w mikrofali. Brudne i śmierdzące toalety. Smaczny chłodnik.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Jacek P
Zrecenzowano: 16 czerwca 2015

Biesiada położona jest bezpośrednio przy trasie Augustów-Białystok. Pokój, w którym mieszkaliśmy był ładnie urządzony, czysty. Śniadania serwowane są w restauracji obok. Są przepyszne, ogromne porcje za małe pieniądze.

Termin pobytu: lipiec 2014
2  Dziękujemy, kir103